Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek több mint két éve, van egy hat hónapos kisfiam. Egyik este a férjem vigyázott a gyerekre, én egyetemre járok és este nyolckor végeztem. Ahogy kiléptem az egyetem kapuján véletlenül összeütköztem egy férfival. Bocsánatot kértem és ahogy ránéztem rögtön megismertem. A tinédzserkori szerelmem volt az akit 13, évesen ismertem meg és 20 évesen vége lett mert a bátyja utált engem mindenfékének elhordott és külföldre költözött vele. Ö is megismert aztán elindultuk sétálni és beszélgettünk, aztán bementünk egy hotelba és adta magát a helyzet. Reggel mentem haza, a férjemnek azt mondtam hogy a barátnőmnél aludtam. Most nem tudom hogy mit tegyek, hogyan legyen tovább, mi lenne a helyes. 24N

2016. febr. 28. 01:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
jó fej leszek. tartsd fenn a viszonyt amég rá nem unsz. majd válj el, és kérj borsos gyerektartást
2016. febr. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Könnyű vagy... Nem családanya típus... Pff...
2016. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nem kamu?

A férjed nem keresett? Nem is szóltál neki, csak reggel?

Nem hiszem én ezt.

Minden férj, ha nem ér el éjszaka, szól a rendőrségnek egy ilyen helyzetben.


Túl sok Romámát és Júliát olvasol.

2016. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a férjed zavarja-e hogy alkalomadtán mások is megdugnak. Ha nem zavarja akkor csapj fel prostinak, elég jól lehet keresni vele úgy hallom. Így nem kéne az egyetemmel sem bajlódnod (már ha csak a jobb fizu reményében kezdted el).
2016. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
:D hat le a kalappal elotted de komolyan. Otthon van a gyerek meg a ferj teged meg gyalulnak egy hotelba egyetem alibi alatt? Gondolom neked nem esne rosszul ha a ferjed is osszeakadna egy exevel valamerre amig a kozos gyerekre vigyazol otthon, es varod hogy haza jojjon az a szemely akivel kozos gyereketek van es egyutt tervezitek az eleteteket es feltetel nelkul meg kellene benne bizni?
2016. febr. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez de szar kamu. Először is, a férjed aznap éjjel vagy százszor hívott volna, másodszor ha 6 hónapos a kisfiad, az azt jelenti, hogy pont szeptemberben született, akkor hogy az anyádba' járnál már februárban egyetemre? Kinyomtad a szülőszobán és már mentél is beiratkozni, a melledből csöpőgő tejjel, a placentát magad után vonszolva? Harmadszor melyik férj veszi be, hogy a féléves csecsemőt váratlanul egész éjjelre magára hagytad, egy barátnő miatt? Kamuzz már hihetőbbet, Rikárdó Himihumi.
2016. febr. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szép jövő vár arra a gyerekre...
2016. febr. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog házasságban élsz nem kefélsz félre.... szóval mindenképp kamuzol.....
2016. febr. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom hogy mit tegyek:

etesd meg a kitalált gyereked


Hogyan legyen tovább:

kezdj el élni


Mi lenne a helyes:

világbéke.

2016. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Az lenne a helyes, ha felkeresnél egy szakembert, aki a képzelgéseiden segìt. Nyugi, nem bànt a bàcsi. Mondd neki őszintén a problémàid, hogy àlomvilàgban élsz, kényszeres hazudozò vagy.
2016. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!