Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felrekuldott uzenet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrekuldott uzenet, vagy rossz kommunikacio?

Figyelt kérdés

Parommal nem talalkoztam ket napja, smseztunk, tegnap este elment a haverjaival allitolag csak egy etterembe. Ramir este, h alszom e, visszairtam nem, tanultam, es vele mizu. Erre irja h bantja h ma nem talalkoztunk, visszairtam rogton h nem rajtam mult, majd ezzel parhuzamban jott egy uzenet tole hogy "A farkam kikeszult". ez az uzenetvaltas 2 p alatt zajlott le. kerdeztem h ez most mi, erre nem ertette mi bajom, leirta haverokkal volt, es vacsorazott, semmi nem tortent es semmi rosszat nem csinalt es szeret. szoktunk szexualis tartalmu smseket irni egymasnak, de sztem egy farok akkor keszul ki ha elotte volt valakivel, es mi mar ket napja nem, es jon egy ilyen uzenet... kerdeztem ki keszitett ki? visszairt h a jakuzzi vize (elotte wellneseztunk), es o nem hajlando belemenni ilyen ovodas vitaba. szerintetek?


en 29, o 36


2017. máj. 10. 11:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
arra gondoltam utana hha megcsalt volna gondolom lett volna annyira kreativ h inkabb azt a valaszt irja h " jaj kicsim hat reg voltunk egyutt, es kivantalak", vagy h tul sokat matyizott vagy akarmi.
2017. máj. 10. 11:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is eléggé fura

Főleg, hogy tagad. De simán lehet, hogy béna. Bár... Egyébként mennyire logikusan ír sms-t?

2017. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ez így elég gyanús. Főleg a mentegetőzés a részéről.
2017. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem annyira gyorsan akart két ember között váltani, hogy végül neked küldte el. Szerintem megcsalt.

Most meg magyarázkodik.

2017. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is megcsalt.
2017. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kikészült a farkam mondat azt is jelentheti hogy utánad/miattad van kikészülve mert kíván. legalábbis mi erre is hasznaljuk ezt a szót. de ha a szövegkörnyezetből neked ez jön le hogy megcsalt, akkor faggasd ki. amugy meg nem biztos hogy a haverjaival volt etterembe, ha csak nem volt melegfront és a haver kikészítette farkát, bocsi, de ez most kijött.
2017. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem neked szánta az sms-t, félre ment. Szerintem megcsalt. Voltam hasonlóban. Így bukott le
2017. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat es igazatok van, viszont azota megbeszeltuk es megvan a problema oka miert keszult ki es nekem szanalta az uzenetet :D de alapesetben igen, azjott le amit ti is irtatok, hat ezert gaz az sms neha koztunk... sajnos sokszor nem ertjuk meg egymast azon keresztul.
2017. máj. 10. 17:08
 9/13 A kérdező kommentje:
2-nak még válasz: abszolút nem ír logikusan smst. váltogatja a témákat, meg mivel az autokorrektet is képtelen kikapcsolni, van amikor aztse értem amit ír. Mindenesetre örülök, h valóban nem történt semmi, és megvan a "probléma" oka :) köszönöm h írtatok!
2017. máj. 10. 17:29
 10/13 anonim ***** válasza:
nehogy már egy félrecsúszott üzenetből üget csinálj már. Neki hiszel vagy a szemednek? Ezt el kell dönteni
2017. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!