Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi van vele? Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, akit 10 éve ismerek (én is nő vagyok). és amióta ismerem, azóta mindig olyan pasasokkal jön össze, akiknek van valakijük.

És nem értem miért... miért jó ez neki?

volt hogy nálam is próbálkozott olyan aki foglalt volt de én azt lepattintottam.

De ő csakis olyanokkal jön össze.


2017. máj. 11. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a pasikban lát valószínűleg kihívást. Illetve jó egónövelő, ha "győzni" tud, azaz elszereti más nőtől a pasit.
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért barátkozol olyannal, aki tisztességtelen és partner abban, hogy más a párját vele csalja?
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Vannak ilyen eredendő k***vák, csak én sem értem, minek barátkozol ilyen emberekkel...
2017. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát régebbi barátnőm, most ezért ne barátkozzak vele?

annyira nem érdekel ő mit csinál, csak a pszichológiáját nem értem a dolognak, hogy vajon ez miért jó neki.

2017. máj. 11. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem akar komoly kapcsolatot, napi találkozást, egyebeket.
2017. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán fél az elköteleződéstől, a felelősségtől. Végülis ez egy könnyed kapcsolat, ahova ha nem akarják semmi hétköznapi problémát nem kell belevinni, csak élvezni egymást abban a heti pár órában (vagy annyiban amennyiben)

Vagy csak szereti az izgalmas helyzeteket, a veszélyt, mert valahol a szeretőnek is egy izgalom hogy le ne bukjanak...


Amúgy ha olyan jó barátnőd akkor miért nem tőle kérdezed?

2017. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát de pl. akivel 5 évig együtt volt, azzal úgy volt, hogy összejött a sráccal és két évig úgy volt vele, hogy a srácnak közben volt más. Utána a srác szakított az előzővel és még vele élt 3 évet.

Nemntudom, indiszkrétnek tartok egy ilyen kérdést feltenni.

2017. máj. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!