Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas? Ti mit tennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Van egy baratom mar egy ideje...ugye meg szerelmes nem vagyok,ismerkedos stadiumban vagyunk csak. De mar osszejottunk. Felenk a fiu, es akarhanyszor hozza akarok erni(simogatas,puszik stb..) elhuzodik es tereli a temat, zavarban van, vagy kimegy a szobabol...nekem viszont vannak mar igenyeim...(mint minden felnott embernek,akinek mar volt szexualis kapcsolata) de barhogy probalkozom nem adja be a derekat. De okyan szinten nem, hogy mar Megfordult a fejemben olyan, hogy felrelepek

.es mas kielegiti a vagyaimat...ez csunya dolog tudom, de most mit lehet tenni...vagy szakitok vele..ez a ket lehetoseg all fent. De az utobbi fajdalmasabb mert o mar erez irantam..es nem akarom mrgbantani, de ezt igy sokaig nem lehet birni..nem tudom mit csinaljak?! Valaki volt mar ilyen vagy hasonlo helyzetben?!?!?



2017. máj. 19. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

"elhuzodik es tereli a temat, zavarban van, vagy kimegy a szobabol."


Kicsi van neki // gyorstuzelo // szar az agyban.

2017. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Istenem segíts,itt vannak a kamu kérdések.Ugye csak kamu!? Gyere majd én megcsinállak ha nem az.Írjál privit képcsere aztán meghajtalak ,hogy úgy,hogy egy hétig vigyorogni fogsz!Ezt a nyomit meg felejtsd el!
2017. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szégyeli magát mert kicsi a fúró gépe
2017. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
jézusom...egy friss kapcsolatban annyira működnie kéne a kémiának, hogy lese akarjatok egymásról pattanni... az lesz amit az első ír, szűz a pasi, vagy nemtudom, ez nagyon abszurd h kapcsolat elején a pasi menekül a nőtől és nem akarja megdgni
2017. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem barátod van, hanem barátnőd, sajnálom. Itasd le, és próbáld meg úgy leszopni, vagy valami.
2017. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem kicsi neki:) kb 19-20cm lehet ranezesre, mert persze nem vonalzoval mertem:D Leszopni nem akarom:D, de Egyszer elaludt es raultem a nemiszervere de felkelt es azt mondta, hagyjam aludni mert holnap dolgoznia kell. Tiszta ciki volt ez... Egy igazi ferfi nem "dobott" volna le magarol, hanem meg inkabb rahuzott volna.. Hat lehet igazatok van. Talan szuz, vagy csak fel hogy nem lesz eleg jo vagy mit tudom en :D masra nem tudok gondolni
2017. máj. 19. 21:08
 7/27 anonim ***** válasza:
Na haggyuk mán ibolykát
2017. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Vagy aszex. Ha ráülnél a farkamra, tuti nem löknélek le róla :D
2017. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De latod megtortent :/
2017. máj. 19. 21:16
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fiút nem megcsalni kell, kérdező, hanem nagyon gyorsan elfelejteni.
2017. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!