Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas? Ti mit tennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Van egy baratom mar egy ideje...ugye meg szerelmes nem vagyok,ismerkedos stadiumban vagyunk csak. De mar osszejottunk. Felenk a fiu, es akarhanyszor hozza akarok erni(simogatas,puszik stb..) elhuzodik es tereli a temat, zavarban van, vagy kimegy a szobabol...nekem viszont vannak mar igenyeim...(mint minden felnott embernek,akinek mar volt szexualis kapcsolata) de barhogy probalkozom nem adja be a derekat. De okyan szinten nem, hogy mar Megfordult a fejemben olyan, hogy felrelepek

.es mas kielegiti a vagyaimat...ez csunya dolog tudom, de most mit lehet tenni...vagy szakitok vele..ez a ket lehetoseg all fent. De az utobbi fajdalmasabb mert o mar erez irantam..es nem akarom mrgbantani, de ezt igy sokaig nem lehet birni..nem tudom mit csinaljak?! Valaki volt mar ilyen vagy hasonlo helyzetben?!?!?



2017. máj. 19. 18:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Elfelejteni? Meg nem is erzek semmi melyebb dolgot iranta, igy nincs mit elfelejtenem :)
2017. máj. 19. 21:19
 12/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, én lépnék tőle. Nem írtad, hogy mennyi idősek vagytok, de tuti túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy ilyen ember mellett vergődj.


A szexualitás az egyén kivetülése, ha az elejétől fél a szextől, akkor ott pszichés gondok vannak.


Ami még lehet, hogy nem nézel ki jól, bár ezt nem hiszem, mert tök jónak tűnik a stílusod.

2017. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Warning,58% kétségbeesetten próbál bárkit becserkészni :D
2017. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Figyu, nem tartom magam csunya lanynak(nem bekezpeltsegbol mondom,csak a valaszodra valaszolva). Es neki is tetszek, kulonben mert jott volna velem ossze?! (A szexre se lehet fogni, hogy azert jott volna ossze velem. Mivel meg azt se akar).. Szoval nagyon nem ertem. Probalok vele minel gyengedebb lenni..es nem enged kozel magahoz...:S meg az izejet se foghatom meg. Mert leveszi rola a kezem...es 18 eves vagyok o meg 20
2017. máj. 19. 21:37
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Komoly, hogy előbb jut eszedbe félreqrni, mint esetleg talán netalántán nem is tudom... mondjuk beszélni vele?
2017. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Probaltam vele beszelni elhiheted...ezutan kezdtem el jatszani ezzel a gondolattal... De ez sokaig nem mehet igy. Az en turelmem is veges :)
2017. máj. 19. 21:44
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem akarom felszedni, csak full érthetetlen a sztori.

Amúgy szűz a srác? Mi fogott meg benne?

2017. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem ugy nez ki, mint aki szuz lenne... :) mi fogott meg benne?! Elsosorban a kulseje..meg az, hogy tok jo humora van meg a szemei, csodalatosak:) de ugy halad a dolog, higy sajnos lehet elengedem most ot inkabb..
2017. máj. 19. 21:56
 19/27 anonim ***** válasza:
Istenem hát tedd neki egyértelművé! Vagy kielégít végre ,vagy mehet!
2017. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele ilyen bunko lenni
2017. máj. 19. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!