Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a gyermekem apja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a gyermekem apja, hogyan lehetne önbizalmam?

Figyelt kérdés
Undorodom magamtól. Novemberben született a kislányom 95kilóval mentem szülni jelenleg 80kilóra sikerült lefogynom. Persze még szeretnék leadni 15kilót. Most hogy sikerült 15kilót fogynom ígysem vagyok megelégedve magammal, ha belenézek a tükörbe sírok, nagyon csúnyának látom magam. Kiderült, hogy a terhességem alatt és szülés után is vègig csalt a kicsi apja, ez mégjobbam rontja az önképemet. Nagyon megviselt, hogy ezt tette velem. Ezek után, hogy tudnék bárkivel is ismerkedni, új kapcsolatot kialakítani? Ha leviszem a kicsit inkább lehajtott fejjel sétálok, nem merek senkire se ránézni, mindig arra gondolok, hogy biztos azt nézik milyen csúnya, kövér vagyok. Ráadásul egy barátnőm sincs itt a városba akivel tudnék beszélgetni, hülyéskedni, hogy legalább egy kicsit tereljem a gondolataimat. Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. máj. 19. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

attól, mert a gyerek apja egy idióta és nem tud parancsolni a farkának még nem azt jelenti, hogy te vagy csúnya!


24F

2017. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy csúnya, kövér, hanem szültél. Itt veled semmi gond nincs, csak a gyermek apjával, aki egy utolsó, semmirekellő, gerinctelen.... Ne szégyelld magad, mert semmi okod rá. Ő az, aki szégyellhetné magát, az ilyen nem is nevezhető férfinek. Láthatod az első válaszán, hogy a normális férfiak is mennyire elítélik az ilyet.

Én a helyedben búcsút intenék neki, aztán mehetne a kis cafkájához, akinél eddig volt.

2017. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Haha biztos megérdemelted.Tövbbször kellett volna leszopni akkor biztos nem megy máshoz.Minek kell gyereket szülni annak aki ilyen? Előbb meg kellene jobban ismerni.Nem,nem az együtt töltött időintervallumra gondolok!

Új kapcsolatot? Minek? :D Hát ezt is olyan jól beválasztottad ! Keresel még egy ilyet? Mondjuk én teszek rá magasról,keress!

2017. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Már nem azért, de itt szerintem nem a felszedett kg-kal van a probléma, hanem, hogy elsz..ródott a kapcsolatotok, és nem beszéltetek eleget, hogy erre fény derüljön.


Nehogy már azért csalja meg a párját egy férfi, mert az éppen terhes és felszedett néhány kg-t?! Ez nevetséges.

Ne akard már nekünk azt bemagyarázni, hogy ez az oka a megcsalásnak!


Itt teljesen más az oka, és nem az, hogy terhes voltál és felszedtél néhány kg-t!


El kéne azon gondolkodni, hogy mit rontottatok el, és hogy miért alakult ez ki így.

És nyugodj meg, nem a terhességed az oka, hanem ketten hagytátok, hogy elromoljon a kapcsolatotok!!!


Mikor is beszélgettetek utoljára nagyon mélyen és őszintén bármiről?

2017. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én úgyéreztem, hogy minden rendben a kapcsolatunkban. Amíg terhes voltam szinte 2naponta együtt voltunk, ha èppen fájt valamim, nemvoltam jól akkoris kielégítettem őt.

Mindig azt mondta, hogy nemzavarja a hízásom, nagyon szeret. Abból gondolom, hogy a súlyom zavarta, mert akiknek irogatott illetve akikkel megcsalt mind szép, vékony csaj.

2017. máj. 19. 21:03
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Jaj, de naiv vagy kislány.

Hogy lenne már minden rendben a kapcsolatotokban, ha a párod ilyenre vetemedett?

Neked se sok eszed lehet, azt már látom.

Esetleg csak nem akartad észre venni a problémákat és struccpolitikát alkalmaztál.


Azt hiszed, hogy a szex a legfontosabb egy kapcsolatban? Hogy még terhesség alatt is együtt voltatok? És ezt úgy írod, mintha valami jótét lélek volnál és még te tettél neki ezzel szívességet.

Jó h..lye vagy.


Miért nem válaszoltál a kérdésemre?:

"Mikor is beszélgettetek utoljára nagyon mélyen és őszintén bármiről?"

2017. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Persze nemhiszem, hogy a szex lenne a legfontosabb egy kapcsolatban ezt nemis neked szántam hanem aki elötted írta, hogy nemelégítettem ki, megérdemlem, hogy megcsalt.

Köszi, hogy így ismeretlenül is lehülyézel egy kis segítséget akartam kérni, hogy könnyebb legyen.

A kérdésedre válaszolva többször leültünk mindig kiöntöttem a szívem neki, ő nemnagyon szerette ezeket a lelkizős beszèlgetéseket mindig azt mondta, hogy tökèletes vagyok, jó velem lenni, nemgondolta, hogy megtud szeretni ennyire...ha ezeket mondják persze, hogy úgyérzem minden rendben a kapcsolatban.

2017. máj. 19. 21:18
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy Te nem tudod elfogadni magad. Lehajtott fejjel jársz? Miért szerinted mindenki azt nézi mennyi felesleged van? Dehogyis. Nem minden a kg. Sok "duci", de szép, csinos nő van, a belső kisugárzás meg nagyon sokat számít. Menj el fodrászhoz, vegyél pár új ruhát, kicsit csinosítsd ki magad,(nem tudom a kicsi mellett ez mennyire lehetséges, de jó lenne) máris jobban érzed majd magad. És attól, hogy hogy jobban érzed magad, máris sokkal szebb leszel. Próbáld meg elfogadni magad, a testi változásokat, persze az nem baj, ha tovább dolgozol az alakodon, de most se azt súlykold magadba hogy csúnya vagy, mert az nem igaz! A gyerek apja meg egy gerinctelen patkány, nem amiatt csalt meg mert terhes lettél és felesleged lett, hanem mert ilyennek született. Ki tudja, lehet már korábban is voltak kilengései.

Játszótéren, baba-mama klubokban próbálj ismerkedni más anyukákkal, családokkal, hátha szert teszel barátnőre is.

Fel a fejjel, elmúlik ez a rossz időszak!

2017. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Hat nezd.Nalunk meg szules elott kiderult,igy nem volt gond a szules utani sulyommal,idegeskedes miatt +7kg-al mentem be szulni egy 3.5kg-os babat es mehlepeny stb.

Viszont utana megismerkedtem vkivel,akit nagyon meg akartam kapni (iszonyatosan jo pasi es nem 2gyerekes anyuka volt a vagyalma ez biztos)

Mivel ferj mar reg a kis gimnazistaval toltotte az esteket valas utan,lett egy csomo szabadidom estenkent altatas utan.Kiplakatoltam a furdoszobat 6pack abs es 30napos popsikihivasokkal.Aug vegen kezdett el irogatni a jopasi,novemberre kockas hasam lett,8hos bebi mellett.Egyszeruen csak kell egy cel (ha nincs uj ferfi a lathataron akkor pl az h ex gebedjen meg erted es ne kaphassa meg), szivd fel magad.Jah es ilyenkor nem csak az az egy veszi eszre a valtozast...:) melos dolog,de tobbszorosen megeri:)

2017. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

"... többször leültünk mindig kiöntöttem a szívem neki, ő nemnagyon szerette ezeket a lelkizős beszèlgetéseket..."


Nyugodtan le lehet megint pontozni de ez nem azt jelenti,hogy minden rendben van,hanem,hogy a töke tele van már az egész kapcsolattal ,csak hát jön a gyerek,meg egyébként is kell neki egy háztartási robot stb.,gondolom tán házasok is vagytok ,közös tulajdon,válás ajaj,hát nem egyszerűbb félrekefélni azvasszonynak meg nyomni a süket dumát ha egyszer úgysem akarja észrevenni ,hogy a kapcsolat mélységének színvonala drasztikusan lecsökkent,vagy az is lehet persze mindig is ezen a szinten voltatok csak te észre sem vetted.Nem bántani akartalak én,mostmár kristályosodik kifelé ,hogy kissé naív és hiszékkeny vagy.Sajnálom,ez a pasi könnyen lehet mindig is csak kihasznált.

2017. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!