Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam, ha látom, hogy rusnya vagyok?

Figyelt kérdés

A fejem nagy és undorītó, semmilyen haj nem áll jól, az arcszőrzet borzalmas.

A testem átmenet a vékony és átlagos között, edzés hatására se változott sokat.

Az átlagnál magasabb vagyok, 190cm, amihez ez az alkat teljesen előnytelen.


Mindig úgy vagyok vele, hogy úgysem tetszem senkinek, egy csomó jobb képű, izmosabb, arányosabb férfit látok. Próbálkozni eddig 3-4 alkalommal mertem élőben, semmi nem lett belőle. Most már inkább nem is próbálkozok, mert tudom, hogy nem örülne neki az illető.


2017. ápr. 8. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te a külsőn vagy fennakadva, pedig azon kívül nagyon sok dolog idézi elő az önbizalmat: sikerek az életben, munkában, a jó duma, a humor, az öltözködés, a hobbik, a belső értékek, stb...


A világ nem fekete és fehér, ahol a szép emberek mindig emelt fővel járnak, a csúnyák meg görnyedten, a dugájukba dőlve...

2017. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

3-4 próbálkozásból ne is várj csodát.. ahhoz a 3-4 csajhoz akivel te próbálkoztál.. aznap odament még 5 pasi próbálkozni... lehet te voltál az 5. így jó hogy lepattintottak.. Főleg így, hogy kisebbségi komplexusban szenvedsz, magadat se tudod elfogadni. Ezek után mégis hogy várhatod el, hogy más elfogadjon??


"edzés hatására se változott sokat"


akkor rosszul edzel.


én is 190cm vagyok, és még vékony is, mégis van bnőm.

2017. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Az a legnagyobb baj a férfiakkal, hogy olyanok, mint az egysejtűek. Azt hiszik, hogy az életben csak a külső, meg csak a dugás számít. És olyan ritka a normális, aki képes ezen túlnőni.
2017. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
#3: Nem csak hisszük, hanem ezt tapasztaljuk. A külső számít, a többi mellékes.
2017. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Nem csak hisszük, hanem ezt tapasztaljuk. Külső számít, a többi mellékes.
2017. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is rusnya vagyok,

de vannak belső értékeim.

Persze szeretnék szépnek lenni,

de ha nem, hát nem :"D

Te is gyúrj a belsődre, ha a külsődre nem tudsz.


21/L

2017. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!