Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Míg nincs önbizalmam, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg nincs önbizalmam, csak a bunkó férfiak fognak megtalálni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Hmm.

A sztori úgy szokott folytatódni, hogy jön egy normalis pasi.

Odafigyel rád, önbizalmat önt beléd.

Azutan kellő önbizalommal felvértezve tovabb állsz.

2017. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Közhelyek harca, első epizód: A gyakori sötétsége.
2017. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy jön egy szintén önbizalomhiányos pasi, aki azt hiszi, majd ő megment azzal, hogy megadja neked a kellő figyelmet és törődést, de közben nagyon nem fog segíteni egy ilyen kapcsolat sem. Kezdd a dolgot önmagad megszeretésével, egy életed van, szeresd azt, és magadat is, mert nem lesz mindig veled valaki, akibe kapaszkodhatsz :)
2017. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak képtelen vagyok magamat szeretni. Amikor egy pasi azt mondja rám, hogy szép vagyok, nem tudom elhinni.
2017. ápr. 30. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kellő önbizalommal rendelkezel, akkor el fogod hinni, hogy jobbat érdemelsz egy bunkónál. De amúgy a bunkó pasik minden nőt betalálnak a fene nagy önbizalmuk miatt, úgyhogy erre nincs általános szabály. Legyél talpraesett, rátermett, igazi nő, aki képes bevonzani az értékes férfiakat és leszerelni a selejtet.
2017. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, sőt, még az is bunkó lesz veled, aki alapból annyira nem az, mert megteheti.
2017. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Én meg azt vettem észre, hogy a hozzád hasonló szemlélettel rendelkező lányok inkább kiprovokálják a férfiból, hogy bunkó legyen (hisztivel, közönnyel, akármivel) mert így azonnali önigazolást kapnak és máris nem őket terheli a felelősség amiért tönkre mentek a dolgok már az ismerkedési fázisban.
2017. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megtalálni? Keresd meg magadnak te azt, akit szeretnél, e tőle várd, hogy megtaláljon.
2017. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Azok a pasik fognak megtalálni, akik gondolkodás nélkül az összes nőneműnél bepróbálkoznak, hátha valamelyik igent mond.
2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Írtam egy privátot.
2017. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!