Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezen hogyan lépjek túl? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogyan lépjek túl? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

13 évnyi házasság után a minap kiderült,hogy a feleségemnek

viszonya volt elég hosszú időn át egy kollegájával,

azt mondja semmit nem jelentett neki,mondta bocsássak meg

velem akar élni tovább,de én gyakorlatilag megundorodtam

tőle ugy szexuálisan mint emberileg,mit tegyek rugjak fel mindent

és váljunk el,volt valaki hasonló helyzetben? 33F


2017. máj. 24. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szereted még őt? Vagy már nem
2017. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most egy ilyen nőn mit szeressek? 1 Perc alatt kiábrándultam szerintem,ezzel bebizonyitotta hogyan viszonyul hozzám,nem?
2017. máj. 24. 15:01
 3/21 A kérdező kommentje:
Olvastam itt sokan megbocsátanak ugymond ilyet,de bennem ez a mazoizmus nincs meg,ugy gondolom aki félrelép főleg szexel mással az már nem szereti a meglévő párját,de javitsatok ha nem igy van.
2017. máj. 24. 15:07
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Azon filózol, hogy felrúgj-e mindent.. Nem tudom, én ebben a helyzetben simán felrúgnék egy szar házasságot egy megbízhatatlan lotyóval. Számomra is kiábrándító lenne, nem tudnék soha többé megbízni benne vagy akár ugyanúgy tekinteni rá, szóval nem igazán van mit megmenteni szerintem.
2017. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
könyű igy ezt mondani én is ezt gondolom de amit eddig felépitettünk most boritsam? kezdjek elölről mindent? vagy maradjak vele mint rokoni szinten?
2017. máj. 24. 15:16
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyszer mar megbuktal mint ferfi...


Most komolyan felmerul benned hogy nem vagod ki mint macskat sz...i ?


Megegyszer szeretned elvesziteni ferfiassagod azzal, hogy toketlen modon megbocsajtasz neki ?


Huss...

2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Becsülöm, hogy ilyen normálisan írsz még ezek után is róla. Én a heyledben biztos rondább szavakkal illetném. Igazad van, gusztustalan amit tett.

De ha egy kicsi esélyt is látsz rá, hogy megbánta, akkor talán elég lenne először csak egy kicsi gondolkodási idő.

Bár én személy szerint nem szoktam ezt javasolni, mert szerintem nincs ennél rosszabb- de ha te úgy látod hogy megbánta, és eddig szeretetteljes volt a házasság... persze a legnagyobb kérdés az, hogy szereted-e még, illetve, képes lennél ezek után bízni benne?

Ha nem, akkor talán érdemesebb lenne mással folytatnod. Persze, 13 év után elképzelni sem tudom milyen érzés, de még így is elég fiatal vagy.

2017. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy azért mert egy nő félrelép azzal a férfi veszitene a férfiasságából,pont hogy a nő veszitett a tekintélyéből szerintem.
2017. máj. 24. 15:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először le kell higgadni, mint elhamarkodott döntéseket hozni, aztan pedig leulni es kulturaltan megprobalni beszelni, hogy mi vezetett idaig, majd pedig donteni, hogyan tovább. Valoszinuleg a valas mellett dontenek, mert nem egy egyszeri megbotlas volt, hanem hosszabb ideig tartó viszony.
2017. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azzal indokolt hogy csak "élni" akart egy kicsit és hogy biztos nekem is van valakim stb,gyenge érvekkel jött nekem.
2017. máj. 24. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!