Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy búcsú csók mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy búcsú csók mennyire számít megcsalásnak? El kéne mondanom a páromnak?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam, akivel eléggé bejöttünk egymásnak, de soha semmi sem történt közöttünk könnyed flörtön kívül. Mindketten párkapcsolatban vagyunk és ezt teljes mértékben tiszteletben tartottuk. Bár az tény, hogy szikrázott közöttünk a levegő, és sokan észrevették rajtunk, hogy van valami. Ment a pletyka, összehoztak minket, ezért is próbáltunk távol maradni egymástól. Végül ő felmondott, nem csak miattam. Már régóta gondolkozott rajta. Nemrég találkozni akart velem. Beszélgettünk, elköszönt tőlem, és búcsúzóul adott egy csókot. Nem is olyan igazi csók volt inkább csak egy érzéki szájra puszi. Azóta nem beszélünk. Még facebookról is letörölt. Én meg nem tudom, hogy most mit is kéne éreznem. Valahogy nem gondolom azt, hogy annyira rossz dolgot tettem és ezt el kéne mondanom a páromnak. Minek fájdítsam a szívét? Azt tudja, hogy mostanában nem oké közöttünk valami, de mindketten dolgozunk rajta, hogy vigyünk valami új színt a kapcsolatunkba. Ezt a kis dolgot meg inkább elfelejteném. Szerintetek igazam van? Jobb ha nem mondom el neki?

23N


2017. máj. 24. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

ha csak ennyi történt és szereted a párodat én nem mondanám el biztos.. inkább csak felejtsd el szépen csendben mintha meg se történt volna... ne akarj felesleges fezültséget a kapcsolatodban és lehet emiatt nagyon meg is romlana.. halgass rám ne mond el amiről meg nem tud az nem is fáj


22/L

2017. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Valószínűleg csak átmeneti vonzalom volt, így, hogy felmondott és nincs többé lehetőségetek találkozni, nem érdemes szerintem ebbe belebonyolódni. Ha ennél komolyabbra fordultak volna a dolgok, azt mondanám, hogy mondd el, de szerintem nincs értelme.
2017. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te sem tudod, hogy te miért élsz kapcsolatban...
2017. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 asnál a pont!
2017. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
"Valahogy nem gondolom azt, hogy annyira rossz dolgot tettem és ezt el kéne mondanom a páromnak." Igen, ez a baj veletek mostani fiatalokkal, na meg gerinctelenekkel... Egyszerűen nincs bennetek semmi, érzelmi intelligencia a nulla felé konvergál, vagy mindig is ott stagnált, mindegy. Amúgy meg akiben egy kis bűntudat sincs, ha ilyeneket csinál, akkor... Nem tudom.
2017. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én már a könnyed flört részét se értem. Miért flörtölget valaki, aki párkapcsolatban él? Vagy miért él párkapcsolatban valaki, aki össze-vissza flörtölget?
2017. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Valahogy nem gondolom azt, hogy annyira rossz dolgot tettem"


Akkor fordítsuk meg a dolgot.

A barátod flörtölget a munkahelyén egy nővel. Szívesen megd..ná, de a nőnek is van pasija, meg neki ott vagy te. Aztán a nő felmond, elmegy, de találkoznak utoljára, és megcsókolják egymást.


Innen nézve is semmiségnek gondolod? Ha a párod ezt csinálná, akkor csak a vállad vonnád meg rá? Hogy ez semmiség?

2017. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És igen ha a páromnak lenne ilyen ügye, én tudni sem szeretnék róla. Nem jelentett semmit, véget ért, kész. Most minek rágódjak rajta.

Tudom, hogy ő is szokott flörtölni nőkkel, én is szoktam pasikkal. Ez nem olyan hú, de nagy katasztrófa. Régóta együtt vagyunk már, szeretjük egymást. Nincs abban semmi, ha más nő is bejön neki nem csak én. Olyan meg aztán a világon nincs, hogy örök sírig tartó hűség. Sokkal egyszerűbb ha nem féltékenykedünk, és nem akadunk fenn minden ilyen dolgon.

2017. máj. 25. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mi? Te aztán tudod a 23 éveddel. :D
2017. máj. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké akkor ezt meg is magyaráztad magadnak. Most már csak azt nem értem, minek tetted fel a kérdést.
2017. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!