Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy búcsú csók mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy búcsú csók mennyire számít megcsalásnak? El kéne mondanom a páromnak?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam, akivel eléggé bejöttünk egymásnak, de soha semmi sem történt közöttünk könnyed flörtön kívül. Mindketten párkapcsolatban vagyunk és ezt teljes mértékben tiszteletben tartottuk. Bár az tény, hogy szikrázott közöttünk a levegő, és sokan észrevették rajtunk, hogy van valami. Ment a pletyka, összehoztak minket, ezért is próbáltunk távol maradni egymástól. Végül ő felmondott, nem csak miattam. Már régóta gondolkozott rajta. Nemrég találkozni akart velem. Beszélgettünk, elköszönt tőlem, és búcsúzóul adott egy csókot. Nem is olyan igazi csók volt inkább csak egy érzéki szájra puszi. Azóta nem beszélünk. Még facebookról is letörölt. Én meg nem tudom, hogy most mit is kéne éreznem. Valahogy nem gondolom azt, hogy annyira rossz dolgot tettem és ezt el kéne mondanom a páromnak. Minek fájdítsam a szívét? Azt tudja, hogy mostanában nem oké közöttünk valami, de mindketten dolgozunk rajta, hogy vigyünk valami új színt a kapcsolatunkba. Ezt a kis dolgot meg inkább elfelejteném. Szerintetek igazam van? Jobb ha nem mondom el neki?

23N


2017. máj. 24. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszeld meg a paroddal, add meg neki az eselyt h szakitson.
2017. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megnézném, mennyire lenne kiborulva ha a hapsija csókolgatna más csajokat, vagy arra menne haza, hogy valaki mást farkal a közös ágyukban xD
2017. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!