Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vágyom mindig új férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom mindig új férfiak testére? Hogyan lehet ezt elűzni ha van kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Imádom azt az érzést, olyan mint másoknak a drog. Amikor tetszik valaki, és átjárja a testem az a bizsergető lüktetés, aztán amikor a közelembe kerül flörtölünk, véletlenül megérint, és ettől már alig bírom kordában tartani a kezeimet, folyton azokat a képeket látom magam előtt hogy hogyan szexelnénk, nagy lelki erő kell hogy visszafogjam magam. Aztán ha beteljesül....mikor felfedezhetek egy új testet, minden érintés különleges élmény olyankor, meg amikor először bedugja és szétfeszíti a felizgatott nedves puncimat... És ez megismételhetetlen, a második szex már soha nem ilyen izgalmas senkivel. Hiába voltak/van barátom ez az érzés mindig ott volt más férfiak iránt. Akiket megkívánok, velük persze nem akarnék kapcsolatot, csak egy alkalmat.
2015. aug. 13. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A gondolatokat nem kell elűzni, nem is lehet. Nem vakságot fogadtál. De flörtölni már nem kéne... szerintem inkább gondold át a barátoddal való kapcsolatod.
2015. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Jöhetsz hozzam is. Tel szám priviben
2015. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy ku.rva vagy.
2015. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
gyere próbáld, ki az én 120 kilós testem is:*
2015. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
gyenge troll kérdés :)
2015. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérem a következő kamu kérdést!
2015. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi ezen a kamu szerintetek? Nagyon gyerekek lehettek még, ha abban a tévhitben éltek hogy a nők nem kívánják a szexet, nem fantáziálnak pasikról...Jézusom.. Én se vadidegeneket kívánok, hanem ismerősöket, munkatársakat, akik tetszenek.
2015. aug. 13. 18:16
 8/14 Bence_ ***** válasza:
37%

Simán lehet, hogy így vagy összerakva.

Szerelmesen is nézel más pasikat?

2015. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen nem élted ki magad,nem vagy érett egy komoly kapcsolatra.Majd ha szerelmes leszel igazán akkor remélhetőleg elmúlik.De addig semmiképpen ne kezdj komoly kapcsolatba.Téged nem a szex része izgat hanem hogy megkaphasd azt a bizonyos pasit.Ha a szex része izgatna akkor többször lefeküdnél velük.Az újdonság varázsa.Ha később sem múlna el javasolnék egy szexuálpszihológust.Éld ki magad ennyi nem te vagy ezzel egyedül,feltéve ha fiatal vagy.
2015. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!