Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az előnytelen külsejű férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen külsejű férfiaknál jellemzőbb a hűtlenség?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már hogy ha egy csúnya vagy kövér férfinak egy átlagos vagy csinos nő esélyt ad akkor ezek a férfiak önbizalmat kapnak kinyílnak, érzik hogy kell a nőknek és bizony így mád nőt is megszereznek a barátnőjük mellett
2017. máj. 26. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen elméletek gyártásával, csak saját magad vered át.
2017. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hűtlenség jellemtől függ, nem a külsőtől.
2017. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. A jellemet környezeti hatások befolyásolják
2017. máj. 26. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy előnytelen külsejű férfi nem kap esélyt, de ha valami csoda folytán mégis megtörténne egyszer, akkor másodszorra már kizárt dolog, tehát nem is tud megcsalni senkivel senkit.
2017. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

#4-es, ez akkora hlyeség. Nekem pl volt egy hosszú kapcsolatom, eddigi legnagyobb szerelmem. Nem nézett ki jól. Egyáltalán nem. Engem kimondottan szép nőnek tartanak, előtte tiipikus "jó paijaim" voltak mindig. Nem is tetszett...nem konkrét ismerkedésnek indult, csak egy "munkahelyen" voltunk. Szép lassan annyira megfogott a személyiségével, hogy beleszerettem. Nagyon. Csendes volt amúgy, kicsit magának való, nem járt ki bulizni, inkább otthon olvasott vagy könyvet olvasott. A munkahelyet azért tettem idézőjelbe, mert amúgy mindenki otthonról dolgozott, hetente egy közös ülés volt bent. Összeköltöztünk, sosem voltam olyan boldog, mint mellette. Biztosnságban éreztem magam, és 100%-ig biztos voltam benne, hogy ha valaki, akkor ő biztosan nem csalna meg. Megcsalt. Nem egyszer (utólag tudtam meg). Majd elhagyott egy nagyon szép nőért. Több évig voltak együtt ők is, majd ismét egy nagyon szép barátnője lett, akit nemrég vett el.


Hát erről ennyit...a külső csak itt gyékán egyértelműen mindenről döntő, és mindenki más eláshatja magát. És nem...egyáltalán nem volt pénzes.

2017. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ez úgy hihető, hogy átlagos volt a külseje, se nem rossz, se nem jó, hanem elmegy szint. Így már a kérdésben leírtaknak is van logikája.
2017. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez mind szubjektív kategória. Általában az alacsony, pocakos...sokszor túlsúlyos, szemüveges, tokás férfiakat nem szokták jónak mondani. Hogy hol a hátára az átlagosnak és a csúnyának, azt nehéz megmondani de ő inkább a második volt, hidd el.. :)
2017. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt en is tapasztalom,Kerdezo.

N

2017. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pff hát én meg pont hogy nem merném megcsalni ha lenne párom nehogy elhagyjon. Meg egyébként is nem vagyok olyan sz arházi hogy csaljak.

10 éves kapcsolatban meg sem fordult a fejemben.

Pechemre engem csaltak meg...

2017. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!