Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a férjem egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem egy férfivel vagy csak én képzelem bele többet?

Figyelt kérdés

Tegnap kölcsön kértem a laptopját mivel bent hagytam az enyémet az irodámban. Elfelejtett kijelentkezni a facebookjából.Nem néztem bele mert megbizom benne de aztán pityeget kezdet és felugrott a chet fej.Egy számomra ismeretlen férfi írt neki ezt a szöveget :

"Jó volt a tegnap este én nagyon élveztem megismételhetnénk valamikor.Este felhívhatlak "

Azt mondta nekem tegnap hogy az egyik legjobb barátjával megy mecset nézni az egyik közeli kocsmába.

Ti mit csinálnátok a helyemben.Hogyan tudhatnám meg hogy tényleg meg csal -e?

Még nem beszéltem neki hogy láttam az üzenetet de tegnap este 10 felé tényleg hosszabb időre eltüntetése a fürdöszobába.



2017. máj. 27. 18:40
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Chet azért írtam így mert nem tudom pontosan hogy hívják az a kis ablak.

Soha egyetlen egy szóval se mondta hogy bisexuális lenne de ezen szerint lehet benne valami.Ha esetleg megcsal fogalmam sincsen az a férfi mivel is tud neki többet nyújtani mint én.

Megpróbálok utána nézni ki is ez pontosan bár egyszer már megnéztem a Facebook oldalát az illetőnek de semmi olyat nem találtam ami esetleg utalna arra hogy bármi kapcsolat itt gondolok a sima baráti kapcsolat is lenne közöttük nem hogy viszony.Ha rámérdeznék biztos le tagadná vagy terhelné a témát akkor akarom ezt vele megbeszélni amikor már kész tények elé tudom állítani hogy ne tudjon tagadni vagy magyarázkodni.

2017. máj. 27. 19:30
 12/53 anonim ***** válasza:
19%

"Sajnos egyre több hagyja el ezért a feleségét"

Aztán neked ahhoz mi a búbánatos közöd van mégis? :D

Lehet az a feleség egy szipirtyó.Nőért elhagyhatja?Megengeded?

2017. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudod, mivel tud egy férfi többet nyújtani neki?


Pl le tudja szopatni, és meg tudja dugni :)

Most komolyan, neked mindegy, hogy nő vagy férfi van veled?

2017. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nem nekem egyáltalán nem mindegy hogy ki van velem de elmondhatatlan volna hogy így érez hogy ne így keljen megtudni hogy félre kurogat.
2017. máj. 27. 19:34
 15/53 anonim ***** válasza:
6%

"akkor akarom ezt vele megbeszélni amikor már kész tények elé tudom állítani hogy ne tudjon tagadni vagy magyarázkodni."


Úgy van még alázd is meg,véletlenül se említsd neki,hogy ez a gyanúd támadt és szeretnéd ezt vele letisztázni!Köpd arcon az majd sokat segít!

Az a feleség aki nem tud ilyesmiről vagy azért nem tud mert nem így van,vagy azért mert a kapcsolat minősége nem éri el azt a szintet ,hogy tudhasson az esetlegesen időközben felmerülő szexuális igényekről!

2017. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Igen nem tudok róla fogalmam sincsen miért nem mondta el.

Talán ha nem így derült volna ki a dolog ha van akkor nem akarnám letámadni mennyivel egyszerűbb lett volna ha elém áll és elmondja hogy bocs ez van .Akkor is fájt volna de talán könnyebben el tudnám fogadni mint így.

2017. máj. 27. 19:39
 17/53 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez a pasi az egyik legjobb barátja és tényleg sörözni voltak, amit szeretne a barátja megismételni?
2017. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

Nem az egyik legjobb barátja volt.

A legjobb barátját ismerem és erről a férfiről tegnapig még nem is hallottam.

Ha tényleg csak egy barátja lenne miért kérdezte meg hogy felhívhatja-e pont este ?

2017. máj. 27. 20:10
 19/53 anonim ***** válasza:
80%
Csinalsz egy kamu top bombazo profilt ès irsz ennek a pasinak. Ha meleg nem fog reagalni ha pedig nem meleg akkor raugrik. Melyik pasi ne akar a felszedni egy bombazot felteve ha hetero.
2017. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

#19: briliáns terv!


Várj! És mi van ha biszexuális?

2017. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!