Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a férjem egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem egy férfivel vagy csak én képzelem bele többet?

Figyelt kérdés

Tegnap kölcsön kértem a laptopját mivel bent hagytam az enyémet az irodámban. Elfelejtett kijelentkezni a facebookjából.Nem néztem bele mert megbizom benne de aztán pityeget kezdet és felugrott a chet fej.Egy számomra ismeretlen férfi írt neki ezt a szöveget :

"Jó volt a tegnap este én nagyon élveztem megismételhetnénk valamikor.Este felhívhatlak "

Azt mondta nekem tegnap hogy az egyik legjobb barátjával megy mecset nézni az egyik közeli kocsmába.

Ti mit csinálnátok a helyemben.Hogyan tudhatnám meg hogy tényleg meg csal -e?

Még nem beszéltem neki hogy láttam az üzenetet de tegnap este 10 felé tényleg hosszabb időre eltüntetése a fürdöszobába.



2017. máj. 27. 18:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
30%

Melyen bi ,há az is retkes búza he! :D


P.s.(cuki fiúkákkal ismiznék szivecske szivecske)

2017. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem úgy chatelt a szeretőjével, hogy volt egy női profilja facen.Szóval mintha ketten csajok beszélgetnének.

Nem lehet, hogy itt nő az illető férfi profil alatt?

Bárhogy is van, légy résen.

2017. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
0%
Tegnapelőtt megkérdeztem a kollégám, hoyg felhívhatom e ma este, mert munakügyben kellett bezsélnünk és nem szeretem megzavarni teleofnhívással a csaádi élete közben. Hát ezért szokta az ember üzenetben megkérdezni a másikat, hogy felhívhatja-e..
2017. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 Interferencia ***** válasza:
93%
23: És a meetingekről is úgy jöttök el, hogy: "Jó volt a tegnap este én nagyon élveztem"?
2017. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, ami a 22-es valaszolonak! Siman lehet, hogy kamuprofil es egy nő, a ferjed szeretője bújik meg mogotte... Mondjuk az latszik egy face profilon, hogy 1-2 honapja keszult-e vagy evek ota megvan. Szar szitu. Ird meg mindenkepp, ha kiderult mi van.
2017. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok mit hozzászólni csak azt, hogy nem irigyellek.
2017. máj. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

Jaj szegeny kerdezo,nem irigyellek...

Bennem is volt ketseg,mikor a ferjem horgaszni jart a haverjaval...pedig utalta buxikat...megis.


Aztan kapott egy gyanus sms t,azon is idegeskedtem.

Talizni kellene,fontos lenne. Ezt egy Pici nev alatt elmentett cegnel dolgozo mamio os irta neki allitolag...

En azon akadtam fel,ferfi nem hasznalja a talizni szot,olyan noies sztem...na meg Pici neven ferfi...

Gyanus volt.


Nalad,nagyon remelem,se ferfi se noi szereto nincs,egyik se lenne jobb a masiknal.

De az elveztem a talalkozast,gyanus,ferfi nem ir ilyet,legy resen.

Majd ird meg mi volt.Drukkolok.

2017. máj. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Igen az is lehet bár nem egy két hónapos a profil.Az én férjem nem csinált magának másik fiókot hanem a sajátját ól beszélget ezzel a férfivel.

Az jó ötlet hogy csinálok egy kamuprofilt és abból nézek utána a dolgoknak lehet még csinálom.

Egyébként én is reménykedem benne hogy se férfi se nő nincs csak én értettem félre valót.

Igen lehet hogy felhívtam a kollégákat de nem este 10 kor és valószínűleg te sem és a kolegád sem zárkózott be a fürdöszobáb miközben telefonon beszélgetetek azért így már gyanúsabb

2017. máj. 28. 07:16
 29/53 anonim ***** válasza:
Én hallgatóztam volna egy kicsit az ajtó másik oldalán, a fürdőszoba amugy is visszhangzik. Az sem rosszabb a kamu Fb profil készítésnél.
2017. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás majd legközelebb.Teljesen bíztos vagyok benne hogy nem ez volt az utolsó ilyen telefonbeszélgetése ezzel az idegenel
2017. máj. 28. 07:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!