Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a férjem egy férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem egy férfivel vagy csak én képzelem bele többet?

Figyelt kérdés

Tegnap kölcsön kértem a laptopját mivel bent hagytam az enyémet az irodámban. Elfelejtett kijelentkezni a facebookjából.Nem néztem bele mert megbizom benne de aztán pityeget kezdet és felugrott a chet fej.Egy számomra ismeretlen férfi írt neki ezt a szöveget :

"Jó volt a tegnap este én nagyon élveztem megismételhetnénk valamikor.Este felhívhatlak "

Azt mondta nekem tegnap hogy az egyik legjobb barátjával megy mecset nézni az egyik közeli kocsmába.

Ti mit csinálnátok a helyemben.Hogyan tudhatnám meg hogy tényleg meg csal -e?

Még nem beszéltem neki hogy láttam az üzenetet de tegnap este 10 felé tényleg hosszabb időre eltüntetése a fürdöszobába.



2017. máj. 27. 18:40
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
6%

Válj el tőle! Mihamarább.


Akár van valakije, akár nincs. Akár férfi az a valaki, akár nem.


Te hallod magad? Nyomozás!? Kamu profil!? Hallgatózás!?


Ez már régen nem egy házasság, akkor sem, ha a férjed ezerrel csal, és akkor sem, ha soha más emberre nem nézett, világ életében hűséges volt.


Nem tudom, hogy hol mentek félre a dolgok, de ezt zárd le, mert ennek egyértelműen vége, NÁLAD biztosan, NÁLA nem tudni, nekem ez még nem perdöntő, de amit Te csinálsz az alapján a te részedről oda a bizalom az fix, gyakorlatilag bármit, és bármikor kinézel a férjedből.

2017. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

"Jó volt a tegnap este én nagyon élveztem megismételhetnénk valamikor.Este felhívhatlak "


A "nagyon élveztem" ezt szexre mondják általában. Az is gyanús hogy azt mondta meccset nézni megy,közben egy férfival találkozni ment.

"Este felhívhatlak" Ezt minek megkérdezni? Haver előtted nem beszélhet?

De arra is gondoltam,hogy prostizni mentek egyszerre,vagy 2különböző nőhöz külön.

Én a helyedben a facebook üzeneteit figyelném,ott bukna le.

2017. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ez volt a gyanús.

A jó volt a tegnap este én nagyon élveztem.

Ezt egyszerű sörözésre nem mondjuk vagyis én legalább is biztos nem így fejezném ki magam nehogy valami félre értés legyen belőle ahogy itt is .

Meg ha tényleg csak haverok lennének nem ment volna ki hanem előttem is nyugodtan megbeszélésre volna vele amit akart de nem így történt még magára is zárta az ajtót.Akárki akár mit mond én azért továbbra is gyanakodnék.

Nem hiszem hogy elmentek volna együtt ku**zni páromnak van egy kisebb fajta tisztaság mániája sosem tudna lefeküdni egy olyan nővel akivel nem tudja hogy kik és hányan feküdtek le előte.Tölem is megkérdezte az el öte lévő férfiakat.Elmondtam neki mivel nem voltak sokan előtte.

2017. máj. 28. 12:05
 34/53 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarok belemászni a magánéletetekbe, de nem figyeltél fel arra esetleg, hogy a szokásosnál feltűnőbben igényli az análsexet? Ez is lehetne egy jel.
2017. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak szívesen veszik ha a kiválasztott nőnek csak 2-3 kapcsolata volt előttük, az pedig nem szégyen és gáz ha nekik viszont 30 volt előtted.
2017. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem fel erre arra viszont igen hogy kb egy hónapja alig van köztünk szex de ezt akkor még arra fogtam hogy sokat dolgozik minden nap és fáradt
2017. máj. 28. 14:43
 37/53 anonim ***** válasza:
Mi újság? Kiderítettél már valamit?
2017. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Nem jo jel,remelem megse auert volt ez az egesz...Maskor azert akti abb volt?
2017. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
légközelebbi szexnél a mutatóujjadat dugd az ánuszába, és nézd hogy reagál rá
2017. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Igazából nem kezdtem nyomozni utána.

Mindent el mondotagától tegnap vacsora közben és igen nem volt alaptalan a gyanakvással tényleg van viszonya azzal a férfivel.

Soha nem is gondoltam volna hogy ez velem is megtörténhet.

Le ültünk beszélgetni.Elmondta hogy egy társkereső oldalon talált rá de ekkor már fél éve folyamatosan érdeklödöt egy másik férfi iránt azt is hogy nem tekinti magát melegnek inkább bi de azt hiszi a férfiak picit jobban érdekelték csak meg próbálta elnyomni magában.Hozá tete azt is hogy nem akart vele komolyabb kapcsolatot csak szexet de bele szeretet és fogalmazzunk úgy hogy már az első randin érezte hogy ez valami különleges lesz így vele marad és hogy már több mint 4 hónapja tart ez az egész és úgy érzi nagyon boldog vele viszont valamilyen szinten hozzám is kötödik így nem akart csak úgy otthagyni de már nem bírja tovább ezt az egész kettős életet és muszáj lépnie valamelyik irányba ezen gondolkodott az elmúlt egy hétben hogy de méghozzá a döntést aztán utána rögtön hozzá tette hogy ez nem az én hibám ö vágyik valami másra amit nem tudok neki megadni de az együtt töltött időből semmit nem bánt meg és most semmi szeretne elveszítebi tudja hogy ezt nem így kellet volna intézni de így történt .

Szóval le lépet egy palival.

Ma már egy üress lakásba jöttem haza.Bár írt egy kis üzenetet hogy nem lépet ki végleg az életemből.

Nagyon ki vagyok bukva de eszem ágában sincs a boldogsága útjába állni ha már velem nem volt az akkor hagyom had legyen mással .

2017. máj. 29. 15:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!