Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legpofátlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legpofátlanabb megcsalás amit eddig átéltél vagy hallottál? Leírod a történetét?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

a volt férjem akkor jött elő a "csináljunk gyereket" szöveggel, amikor már egy hónapja húzogatta a szeretőjét. és nem csak szövegelt, nem is védekeztünk.


a gyerek szerencsére nem fogant meg, elváltam tőle, éppen 3 éve.


(azóta újra férjhez mentem, és egy 8 hónapos gyönyörű kisfiú anyukája vagyok... az élet kárpótolt:))

2017. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Budapest belvárosban élő erdélyi férfi - magyar lány


Két lány + egy fiúgyermek mellett a férfi gond nélkül jár k.rvázni és a nő mos főz a férfire, mert ő lopja haza az adózatlan forintokat és tartja el a családját.


Ha magára maradna a nő a három gyerekével, ugyanolyan alkoholista lenne belőle, mint az anyja volt.

2017. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom a férjével fizettette ki a plasztikai műtétjét a gyerekek után. A pasi postás, szóval nem farzsebből fizetett.. Aztán a nő egy általánosiskolai osztálytársammal csalta a postást (most esett le, hogy milyen ironikis, hogy most a postást csalják).

Meg hallottam, hogy csomó midenki átment rajta, de ezt az egyet biztosan tudom az osztálytársam miatt. Amúgy kb 25 év lehet köztük.

2017. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
A férj elaludt szilveszterkor a fotelben hulla részegen, a feleségét addig a másik kanapén reszelte a 'család barátja'.
2017. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik haverom mesélte, hogy a baráti társaságában volt egy pár, a nő orvos volt, a vőlegénye meg valami üzletkötő/területi képviselő.

A csávó minden éjjel, amikor a menyasszonya ügyelt a kórházban, elment kúrni egy "lánybarátjához", aki egyébként tisztában volt a helyzettel (na, ő is megéri a pénzét).


Ez ment vagy egy évig és úgy bukott ki a dolog, hogy már megvolt az esküvő időpontja, de pár hónappal előtte benyomta az unalmast a csávó, hogy ő nem akar nősülni.

Persze először ment a terelés, hogy még bizonytalan, nem tudja elkötelezni magát, stb., ekkor még megértő volt a nő, próbált neki segíteni, de aztán bevallotta és szakítottak.

2017. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kollégám.

Egyik csaj a munkatársra rá volt szállva. Mikor megműtötték a férjét, elég nehezen viselte, hogy ápolni kellett két napig!, és ő ez után nem tud rá férfiként tekinteni. Már ez se semmi azért, ha belegondolsz... A munkatársnak nem kellett egyébként.

Ez a kedves kolléga szidta legnagyobb hangon a csajt, hogy mekkora repedt sarkú. Aztán kiderült, hogy egy éve kúr félre a felesége mellett, akinek nőgyógyászati problémái vannak, ezért "már nem olyan a szex". Miközben a felesége megszakadt két munkahelyen, hogy mindent ki tudjanak fizetni, ő egy kiscsajt kúrogatott.

Aztán azzal védekezett, hogy "nem tehet róla, a csaj kezdett ki vele, és nem tudott már ellenállni, beleszeretett". Ehhez képest pár hónap múlva már őt is csalta...

2017. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek volt egy dugi telefonja, amit csak azért tartott fenn hogy a szeretőjével tartsa rajta a kapcsolatot. A telót amikor itthon volt, a fürdőben dugdosta előlem, a beépíthető mosdókagyló pereme alatt...egészen addig amíg sötétben tusoltam és a telefon nem kezdett el csörögni. Világított a kijelzőtől az egész mosdó alja.......


Tudod a mai napig fel nem fogom hogy a férjem szeretőjének, aki több gyerekes férjes anya, miért kellett az én férjem...

2017. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy sráccal összegabalyodtunk nyáron, sima kaland volt. Nem tudtam róla túl sokat, így meglepődtem, mikor felmentünk hozzá, és anyuka full lelkesen üdvözölt, hogy végre megismerhet stb. Én meg pislogtam, és akkor le se esett, hogy mivan? Később jöttem rá, hogy amikor köztünk ez történt, ő már négy hónapja járt egy szűz lánnyal, aki ugye nem akarta túl korán beadni a derekát, ezért a srác gondolta megoldja máshogy. Sajnos erről akkor nem tudtam. Azóta is együtt vannak különben és ennek 6 éve már.
2017. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy illeto noszemely,ketgyerekes,az elettarsa haverjaba zugott bele,meg fiatalon.26 volt,mikor sikerult meg duxgatnia magat a nala 17 evvel idosebb,szinten ketgyerekes hazasemberrel.Beszelgetes,es az orkutyanak moslekhordas cimen jarkalt le a pasashoz,sokszor az egesz ejszakat az orbodeban toltotte vele.A kis gyerekei kozben otthon aludtak egyedul,mert a parja ejjel dolgozott.

De volt amikor akkor is lement,mikor otthon volt,mint egy bagzo szuka.A parja kizarta a lakasbol,ott konyorgott hajnalban a lepcsohazban ,hogy engedje be...

2017. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Srác és csaj összeházasodnak '20-as éveik végén. Srác kitalálja, hogy ő a szülei mellett akar lakni, építkezzenek oda. Az építkezés összes dolga a csaj nyakába szakad nagy felelősséggel járó, nem műkörmös munka és az összes házimunka mellett, mert a srác kényelmes. Aztán nyilván a lány hullafáradt a nap végére, és nem ugrálja körbe a srácot, szex sincs annyi, de el is mondja, hogy nincs energiája a nap végére. Srác besértődik, hogy nincs körbeugrálva, ezért amíg a felesége éjt nappallá téve dolgozik meg a srác anyjáék melletti házon építkezik, ő elmegy hemperegni egy max. 20éves buta szőke ribizlivel, mert annak legalább van ideje ajnározni őt...
2017. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!