Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legpofátlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legpofátlanabb megcsalás amit eddig átéltél vagy hallottál? Leírod a történetét?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem tőlem kért pénzt a barátnője abortuszára, persze csak utólag derült ki hogy arra kellett.
2017. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Tobbszor megcsalt a parom, evekig csak a gyerekek miatt tartottam ki mellette.

Aztan vhogy elkezdtuk megprobalni ujra....en kozben sokat voltam tavol melo miatt, de egy kis "hiba" folytan a skype-jat a gepemen automatikus bejelentkezesre rakta....mindent lattam 5honapin at. Vartam hatha "jozanodik". Az utolso tavolletem ill hazaerkezesem.elott a not a hazba hivta ejszakara, gyerekeket lepasszolta, en meg ugye lattam ezt a skype-on.... Itt lett vege vegleg. Az exevel is ezt csinalta, szorol szora.

2017. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek, az elég pofátlan volt, hogy a pasim a szeretőjét egy házba költöztette velünk, mondván szegénynek nincs hová mennie. Később jöttem csak rá, hogy amíg én dolgozni voltam, ők együtt voltak.

Ez volt a legdurvább, pedig csaltak már meg korábban is, de ezt nem bírom lenyelni, se elfelejteni.

2017. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%

12:57! "Az exevel is ezt csinalta, szorol szora."


Csak nem veled csalta meg az exét? Azért tudod hogy szóról szóra így volt???

2017. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

14: Az exe es koztem 6 ev volt....95-ben hagyta el, mi 2001 jottunk ossze.


Onnan tudom hogy az exevel joba lettunk egy ido utan (gyerekek mindket helyen, mar csak ebbol kifolyolag is) es a beszelgetesek soran kiderult hogy szinte minden ismetlodott ...... ok is kibekuloben voltak pl mikor az exem a gyogyulo fazisban csalta meg....

2017. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vágjátok, hogy szinte az összes válaszban a férfi a megcsaló. ;)
2017. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

erre van 2 sztorim is, bár én még fiatal vagyok (20/L) azért így is.

Első:

Legelső barátom, én még gimiben kisvárosban tanultam, ő már fent Pesten, az egyetemen. 1-2-3 hetente találkoztunk, általában minden jól ment. A kapcsolatunk végefele ő segített egy közös barátunkon, aki szintén Pesten lakott akkor, de a kisvárosból költözött fel. Nyilván ismertem, nem volt semmi gond, azt se bántam, ha a barátom segített neki eleinte Pesten, mi merre és hogyan van.

Egyszer, valamelyik nap Snapchaten, egy közösségi médiás oldalon kirakott egy képet, hogy együtt keltek reggel... Nem hittem neki,hogy csak elaludtak filmezés közben.


Második:

Elmentem egy rokonom bulijába, senkit nem ismertem rajta kívül, meg idősebb is volt a társaság egy 5-7 évvel, picit késve is érkeztem meg, szóval ők már ittak párat addig. Volt egy srác, eléggé jól kijöttünk, alakultak is dolgok, és aztán kiderült, hogy neki volt egy jegyese, aki már lefeküdt, mert nem bírta jól az alkoholt, nem mellesleg a mellettünk lévő szobában szundikált a csajszi. Reggel elmeséltem neki, nem hitt nekem, azóta is együtt vannak, az esküvő is megtörtént. Legyenek boldogok

2017. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

esküvő napján az ifjú pár a nászéjszakára beveszi 3.-naka barátnőt.:) ettől vadabbat nem hallottam.

Az odaköltözős se rossz, abból én az egy szobában-ost hallottam a fickótól. a feleség ezért sem vált el:)

2017. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A baratnom es az exem a nekem rendezett szuletesnapi partimon estek egymasnak. :) Persze bezartak az ajtot a dragak es tobbszori kopogasra sem engedtek be, legalabbis engem...

Sajnos meg egy ideig huztam mellette, mikor kiderult, hogy valoban megtettek.

2017. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!