Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megcsalt a szerelmem?

Figyelt kérdés
Együtt terveztük a jövőt,kisbabát,stb. De kiderült,hogy megcsalt. Tagadja,de bizonyítékom van rá. Nagyon szeretem,bele vagyok betegedve.

2017. máj. 30. 07:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Még ha be ismerné h megcsalt és megbánta akkor lehetne még egy eséjt adni de megbizni továbra is ezek után benne nem hinném h könnyű lenne.De hogy tagadja az egészet nincs min gondolkodni,nyilván nem szeret ha megcsalt.
2017. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezz vele semmit.
2017. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De nem értem,hogy akkor miért hiteget. Ha nem jó neki velem,nem szeret,akkor miért akar maga mellett tartani? Nem is szexelünk. Az a baj,hogy tudom,hogy már nem úgy szeret mint az elején. Biztosan szeret valamennyire de már nem szerelemmel. Inkább csak megszokás,kényelem lehet. De nagyon fáj az igazság! Nem akarom elfogadni az igazat. Pedig tudom,hogy túl fiatal vagyok ahhoz hogy egy ilyen kapcsolatban húzzam az időmet,de annyira szeretem és nem tudok/merek kilépni belőle. Annyira gyenge vagyok. Pedig tudom,hogy ez lenne a megoldás,hogy lelépek és majdcsak valahogy feldolgoznám néhány év alatt.
2017. máj. 30. 07:45
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irtad csak megszokás,egy kapcsolathoz két ember kell nem elég az hogy csak az eggyik fél szeret nyilván csak azért van veled mert neki így kényelmes és megszokott.Tudom hogy nem könnyű de ha te is érzed látod rajta hogy nem szeret szakíts vele mert késöbb mégnehezebb lehet.Ha szeretne akkor még hejre lehetne hozni de ha nem csak az idődet pocsékolod elöbb utobb akkor ő fog elhagyni és ezt ne várd meg.
2017. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerül lépni, akkor már kicsivel könnyebb lesz.

Lényeg az, hogy ilyen emberrel nem szabad tervezni mert ugyanúgy fog csalni,hazudni mint eddig.

Fontold jól meg, hozz egy döntést és ahhoz tartsd magad még akkor is ha ígérget fűt s fát.

Foglald el magad valamivel. Új hobby, tanulj valamit...

Őrizd meg méltóságodat és ne engedd hogy földbe tiporjon valaki aki nem képes viszonozni mérhetetlen szerelmedet.

2017. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Rosszul értékeled a dolgot. Akarhat gyereket és szerethet is nagyon. Az csak egy dolog, hogy szexel mással is. Neked ő volt az első és egyetlen? Miért sajnálod tőle az élvezetet? Ne akard a másikat sajátodnak tekinteni.
2017. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 nem kell mindenkinek egyetérteni a nyitott kapcsolat fogalmával és ezért el sem kell ítélni a kérdezőt. Ő nem az a fajta, aki fűvel fával és akinek nem számít hogy a párja hűséges-e vagy mindenféle nőcskével összefekszik.

Vannak olyan emberek akik még régimódiak...

2017. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6os. Abban igazad van,hogy nem ő volt az első. De ő az egyetlen! Amióta együtt vagyunk,még csak beszélgetni sem beszéltem más férfiakkal,nemhogy egyéb kapcsolatba kerüljek valakivel. Én ha szeretek valakit,teljes szívemből szeretem és eszembe sem jutna mással lefeküdni. Még képes vagyok a büszkeségemet is elveszíteni,csak hogy megtartsam. Sajnos nagyon gyenge vagyok ilyen téren. Pedig nem vagyok se csúnya,se a természetem nem elviselhetetlen és tudom,hogy lehetne olyan ember az életemben aki megbecsülne,de nekem mégsem kell más.

Köszönöm a többieknek a válaszokat,igazatok van,bármennyire is fáj most az igazság.

2017. máj. 30. 10:43
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szexelünk."

"Tagadja."


Nos, felejtős. Azon talán még lehetne segíteni, hogy többet legyetek úgy együtt, de a tagadás már egy 2. hazugság a megcsalás után. Ha már megcsinálta, akkor vállalja is fel. Tudja, hogy van rá bizonyítékod? Ha igen, akkor még hülyének is néz, és nem mer szembenézni a dolgokkal.


Tudom, hogy még fiatalnak számítok, de én azt mondom, hogy nem érdemes vele tervezni...


21/L

2017. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Bence_ ***** válasza:

Minden ember önző. Ő azért van veled mert marha kényelmes neki így! Ezt szereti!

Jelen esetben te meg azt vizsgáld meg, hogy miért ragaszkodsz egy olyan emberhez aki ilyen színten tojik a fejedre.

2017. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!