Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak a hárpia feleségeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hárpia feleségeket csalják meg?

Figyelt kérdés
Ismerősöm korábbi barátnőjét rendszeresen megcsalta. A csaj nem volt központi ember, nehezen nyitott mások felé. Önbizalomhiányos volt. Mostani felesége kedves, barátságos, mindenki kedveli, az egész család csak jót mond róla. Van esély rá hogy mellette a pasi kitart és nem csalja meg?
2017. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Rendszeresen félrejárt, ez inkább az ismerősödről mesél, mint a volt barátnőjéről.
2017. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az új feleség.

9es: szerinted jó az a házasság ahol a pasi csalja a feleségét?

Szerintetek boldog egy olyan kapcsolat, ahol félre jár valamelyik? Otthon szépen, boldogan élnek? feleség nem tud semmiről, pasi meg szinészkedik otthon. Lehet így boldogan élni?

2017. jún. 1. 14:10
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően ez nem a nőtől függ. Mert nyilván olyat vesz el akit már ismer, tudja mit nyújt az ágyban és az együttélés során. Nyilván évek alatt lehetnek problémák, amik korábban nem voltak de ezek max kifogásként szolgálhatnak a megcsaláshoz. Külön lehet válni ha olyan probléma van ami megoldhatatlan, ha pedig megoldható akkor miért kéne megcsalni? Ez inkább jellem kérdése, vannak férfiak akik soha de soha nem zárják ki a lehetőségét annak hogy új nővel legyenek még akkor se ha megházasodnak. Persze ezt nem mondják ki, talán még saját maguk előtt sem. Ő mellettük kb mindegy milyen nő van, ha úgy alakul nem biztos hogy nemet fognak mondani,(de lehet). Azért tegyük hozzá ahogy idősödik a férfi, változnak a körülményei egyre kevesebb lehetősége adódik majd rá egyébként.
2017. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, a pasi boldog.Család megvan, szeretőket mindig talál.Szükségletei kivannak elégítve.A feleség meg ugye a híres mondás alapján él:amiről nem tud, az nem fáj.Az már más kérdés, mi lesz, ha rájön, hogy át van verve.Tehát a csaló férjek szerint ilyen egy "boldog" házasság.
2017. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
Kilences vagyok. Ismerőseim között vannak nők is. Ők is lazán félre járnak. Ez, nem csak a pasikra jellemző. Konkrétan, minden részletbe nem lehet bele látni, egyetlen kapcsolatba sem. Viszont, ahol láthatóak voltak a törések, ott váltak. Azok viszont, akik néha elmennek más ágyába, a családért, párjáért mindent meg tesz.
2017. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, te is csalod a párodat?

Mert azért kicsit furcsán hangzik az, hogy más ágyába mennek, de mindent megtesznek a családjukért, párjukért. akkor azért ez mégsem igaz

2017. jún. 1. 14:51
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
sokszor nem a csajon múlik a megcsalás, hanem kimondottan csak a pasin. Lehet a világ legjobb felesége, de ha a pasinak kaland kell amit a feleség nem tud megadni, akkor mindegy kicsoda ő.
2017. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem értek egyet az eddigi válaszokkal.

Már miért lenne egyértelmű hogy ha a korábbi barátnőjét megcsalta, akkor a feleségét is meg fogja?

Lehet hogy a régivel nem illettek össze, esetleg a nő is tett dolgokat, vagy a fickó éretlenebb volt. Ezer oka lehet amiért megtette.

Ha a jelenlegivel összeillenek, egyáltalán nem egyértelmű hogy meg fogja tenni.


Lehet köpködni rám, de az első házasságomban én is megtettem. Napi szinten ott volt a feszültség köztünk, a szex évek óta pocsék volt, voltak egyéb problémák is. Aztán egyszer az exem megtette, félrelépett. Majd én is szabadabbra vettem a figurát, és én is megtettem. De én ki is léptem, nem voltam hajlandó tovább úgy élni.

A következő párom mellett viszont eszembe sem jutott hogy mással is lehetnék, vagy bárki máshoz hozzáérjek.

8 évig éltünk együtt, bármiféle kalandozás, flörtölgetés nélkül.

Másfél éve külön vagyunk, de még mindig nem kellene más.


Nos, szóval, aki egyszer megtette az mindenkivel meg fogja tenni?

2017. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A 2. házasságodban akkor mi volt a baj, ha összeillettetek és nem volt megcsalás?
2017. jún. 1. 15:06
 20/31 anonim ***** válasza:
44%

"A 2. házasságodban akkor mi volt a baj, ha összeillettetek és nem volt megcsalás?"


Ezt borzasztó hosszú lenne leírni, egy könyvet lehetne írni róla.

De ha nagyon röviden, tömören kellene megadni, akkor azt mondom, a körülmények, a környezet folyton ellenünk játszott, olyan dolgok történtek amik a legerősebb, legszebb kapcsolatot is megölik. És mi sem voltunk még elég okosak és erősek ahhoz hogy ezeket megfelelően lekezeljük.

A szakításunk sem haraggal történt, mai napig szeretettel gondolunk egymásra.

Ezért sem tartom elképzelhetőnek a mai napig hogy mással legyek.

40f

2017. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!