Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak a hárpia feleségeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hárpia feleségeket csalják meg?

Figyelt kérdés
Ismerősöm korábbi barátnőjét rendszeresen megcsalta. A csaj nem volt központi ember, nehezen nyitott mások felé. Önbizalomhiányos volt. Mostani felesége kedves, barátságos, mindenki kedveli, az egész család csak jót mond róla. Van esély rá hogy mellette a pasi kitart és nem csalja meg?
2017. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"A negyvenéves férfi összeszedetten, intelligensen fogalmazott"


Biztosan ezért kaptam ilyen értékelést a válaszomra :-)

Ami igazából nem szokott érdekelni, csak most megütötte a szememet.

Azért pontoztak le mert olyan példával jöttem ami ellentmond a többi 99% elképzelésének (nem tapasztalatának, csupán általánosító elképzelésének!)

Igen, kiléptem egy rossz házasságból, amit -bevallom- csúnyán csináltam, megcsalással.

De a következő párom mellett soha nem jutott eszembe.

És biztos vagyok benne hogy -ha lesz még párom- a jövőben sem teszek ilyet. Számomra lelkileg nagyon megterhelő, borzasztó időszak volt, évekbe telt mire önmagamnak meg tudtam bocsátani. Hiába hogy ugyanúgy az exnejem is megtette előtte párszor.

Elhiszem hogy sok férfiben a vadászösztön erősebb mint pl. az erkölcsi normák, és jól működő kapcsolatban is megteszik, de ne tessék már általánosítani!

2017. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!