Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak a hárpia feleségeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hárpia feleségeket csalják meg?

Figyelt kérdés
Ismerősöm korábbi barátnőjét rendszeresen megcsalta. A csaj nem volt központi ember, nehezen nyitott mások felé. Önbizalomhiányos volt. Mostani felesége kedves, barátságos, mindenki kedveli, az egész család csak jót mond róla. Van esély rá hogy mellette a pasi kitart és nem csalja meg?
2017. jún. 1. 13:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem, aki megcsal, az bárkit megcsal, ilyen egyszerű...
2017. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

Mikor néztük tacskóként a jó nőket, az idős kolléga csak legyintett, hogy ezt is unja már valaki. Később rájöttem, hogy igaza van.

Van olyan férfi, aki csak a hódítást élvezi. Lehet mellette a világ legjobb, legszebb felesége, imádhatja a lába nyomát is, de egyet nem fog tőle soha megkapni: másik pinát. Ez van, ilyen egyszerű. Nem azért kell a szerető, mert bármiben jobb, hanem azért, mert más mint a megszokott. Másik punci, másik cici, más illat, más temperamentum.

A hűtlen férfi nem fog tudni nemet mondani örökké.

Majd te se mosolyogsz, mikor mosod a sz.aros gatyáit, amíg ő "túlórázik" vagy "horgászik". Egyet jegyezz meg: sose szülj neki! Te maradsz ott egy gyerekkel.

2017. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy kapcsolat rosszul működik, meg kell javítani vagy le kell zárni, nem pedig félrek.rni mindenféle kifogás mögé bújva.

Aki hűtlen típus, nem változik.

2017. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

"Azok viszont, akik néha elmennek más ágyába, a családért, párjáért mindent meg tesz."


Ezt melyik filmben láttad?

Ilyen hülye gondolatot is ritkán látok Gyk-n, pedig itt van minden.

2017. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Aki egyszer csal, az máskor is fog.
2017. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
83%

Az exnejem egy hárpia volt, mégsem csaltam meg.

Mert én nem csalok és pont.


Abban kár reménykedni hogy aki egyszer már csalt az újra nem fog mert a mostani párja jobb.

2017. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak.


Nagyjából az összes olyan nőt megcsalják, aki önmagában nem tud (vagy inkább nem akar) megfelelni a párja intimitási/szexuális igényeinek.

Illetve a fickónak adódik alkalma rá, hogy félrelépjen, továbbá a házasság fenntartása közös érdek (például gyerek).

2017. jún. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egybitesen gondolkodik itt a legtöbb ember. A negyvenéves férfi összeszedetten, intelligensen fogalmazott és reagált, kicsit a "disznók elé gyöngyöt" dolog jutott eszembe.

Ilyenkor fáj a szívem, mert alapvetően szeretem az embereket, de ilyenkor egyáltalán nem esik nehezemre utálni őket.

2017. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
82%

"Nagyjából az összes olyan nőt megcsalják, aki önmagában nem tud (vagy inkább nem akar) megfelelni a párja intimitási/szexuális igényeinek.

Illetve a fickónak adódik alkalma rá, hogy félrelépjen, továbbá a házasság fenntartása közös érdek (például gyerek)."


Tehát, ha nem tud ill.nem akar, akkor az már feljogosítja a másikat hogy megcsalja.Na ezért tartunk itt, ahol.Ilyen gondolkodás miatt.Kötelezi a pasit bármi is, hogy a nő mellett maradjon, ha nem kapja meg amit akar?Semmi nem kötelezi, max.a saját kényelme, jellemtelensége.

Gyerek meg sosem megfelelő indok egy olyan házasságban, kapcsolatban maradni, amiben ilyen hiányosság van.Egy ócska, gyáva kifogás, semmi más.A közös érdek nem a gyerek, hanem a kapcsolat megfelelő működtetése.Milyen közös érdek származik abból, ha apuci félreba..szik?Minek kell erőltetni, ha nem megy??

2017. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Az első házasságából van gyerek, mégsem maradtak együtt.

Ismétlem, nem én vagyok az új nő.

Csak érdekelt hogy miként vélekednek a férfiak egy ilyen helyzetről, mi irányítja őket.

Az említett ismerős, most nagyon szerelmes, legalábbi skívülről ez látszik, mert hogy a mostani feleség foglalkozik vele, kedvében jár és mindenkitől azt hallja hogy mennyire rendes kis nő. Ezért voltam kíváncsi, hogy ilyen helyzetben egy 40es férfi képes-e megváltozni és helyesen viselkedni.

2017. jún. 2. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!