Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el dolgozni egy munkahelyen. Amugy 22F vagyok. Megismertem, és jóban lettem az egyik ott dolgozó nővel. Ő 42 éves és 20 éve boldog házasságban él.

A napi 8 órában elég sokat voltunk együtt, beszélgettünk,hülyéskedtünk végig. Azért az leesett, hogy mindketten szimpatikusak vagyunk a másiknak.

Már már otthonról is tartottuk a kapcsolatot, emailben.(A férje tudta nélkül)

Eléggé őszintén beszélgettünk, kiderült hogy bejövünk egymásnak nagyon, de csak ennyi.

3 hete már megvolt az első munkahelyen kívüli tali is, beültünk valahova, megittunk valamit, és csókolóztunk.

(Férje tudta nélkül)

A jövőhéten is találkozni fogok vele,munkahelyen kívül, és valószínűleg megint megfog történni a csók.


Szerintetek ezzel úgymond már megcsalta a párját?


2017. jún. 4. 18:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Általában tényleg kiderül. A felek belekényelmesednek a dologba és egyre merészebbek lesznek. Aztán jön a lebukás.
2017. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy egy tapasztaltabb kollégának szemet fog szúrni. Nem sértésnek, de biztos vagyok benne, hogy 22 évesen nem tudod úgy kezelni ezt a viszonyt, ahogy kellene.
2017. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Pletykák már ígyis vannak, hogy mindig együtt megyünk ki cigizni, meg néha ebédelni is. De a pletyka csak erről megy.
2017. jún. 4. 20:16
 14/33 anonim ***** válasza:
96%
Bőven elég, hogy a pletyka eljusson a férj fülébe. Ha nem stabil a házasságuk (ami nyilvánvaló) akkor már ki is tör a balhé. És az is igaz, hogy a pletykáknak mindig van valami alapjuk.
2017. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
vágyálmok? látszik hogy holnap nincs suli.
2017. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Igazad lehet #14-es.
2017. jún. 4. 21:17
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

1."Ő 42 éves és 20 éve boldog házasságban él." 2."3 hete már megvolt az első munkahelyen kívüli tali is, beültünk valahova, megittunk valamit, és csókolóztunk.

(Férje tudta nélkül)

A jövőhéten is találkozni fogok vele,munkahelyen kívül, és valószínűleg megint megfog történni a csók." Érzed az ellentmondást? Már az elejétől fogva tudtátok, hogy lyukra megy a játék, csak most lefutjátok a szokásos köröket, egy kicsit játsza a nehezen kaphatót. A kollégák pedig előbb fogják tudni a dolgot, minthogy a "dolog" megtörténne. Nincs olyan viszony, ami egy munkahelyen titokban maradna. De vesziteni valója neki van. Mondjuk kétlem, hogy törődne vele.

2017. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

mindenesetre legyen b terved

férjet ismered?

2017. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem ismerem hálaisten, sosem láttuk még egymást, még az a "jó", hogy külön megyében is lakunk, legalább nem a szomszédban lakik.
2017. jún. 4. 22:51
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

Sose értettem az ilyen nőket.

Én szégyellem magam helyettük.

Ja és hozzátenném, hogy én is nő vagyok.

Legalább egy korabelivel csalná meg(ha már ennyire csalni akar), ne egy fiakorabeli taknyossal. Ez valami elképesztően megalázó a férjre nézve.

Azt is utálom, amikor a férj egy fiatal csajjal csalja a feleséget de ez esetben reménykedem benne, hogy ezt a "nőt" valami 17-18 éves, feszes testű lánykával csalja a férfi.

2017. jún. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!