Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el dolgozni egy munkahelyen. Amugy 22F vagyok. Megismertem, és jóban lettem az egyik ott dolgozó nővel. Ő 42 éves és 20 éve boldog házasságban él.

A napi 8 órában elég sokat voltunk együtt, beszélgettünk,hülyéskedtünk végig. Azért az leesett, hogy mindketten szimpatikusak vagyunk a másiknak.

Már már otthonról is tartottuk a kapcsolatot, emailben.(A férje tudta nélkül)

Eléggé őszintén beszélgettünk, kiderült hogy bejövünk egymásnak nagyon, de csak ennyi.

3 hete már megvolt az első munkahelyen kívüli tali is, beültünk valahova, megittunk valamit, és csókolóztunk.

(Férje tudta nélkül)

A jövőhéten is találkozni fogok vele,munkahelyen kívül, és valószínűleg megint megfog történni a csók.


Szerintetek ezzel úgymond már megcsalta a párját?


2017. jún. 4. 18:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%
Látlak téged 20 év múlva, amint a "boldog" házasságban élő feleségedet, egy 22 éves, tejfölösszájú kölyök kezelgeti.
2017. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nagyon gyorsan lépj ki ebből a játékból ha nem akarod hogy a férj az intenzívre utaljon be üdülésre!!

Egy 22 éves fiatal srácnak egy korabeli lánnyal kellene ismerkedni..ez a nő az anyád lehetne!!

Legyèl már magadra kicsit ,,igényesebb,,!!

2017. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2017. jún. 5. 21:33
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eszedért kedvel, az biztos:

"és csókolóztunk.

(Férje tudta nélkül)"


Én még olyan munkahelyi pletykát nem hallottam, hogy húú, ezek együtt mennek cigizni---

ész megáll, komolyan.

2017. jún. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Komoly, hogy mik vannak.. zajlik az élet.. csak azért irtam, hogy benn maradjon a kérdés a megfigyelteknél :D

Amúgy kérdező, alakult már valami? Vagy szakítottál vele?

2017. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Semmi több a leirtaknál.
2017. jún. 13. 15:40
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

megcsalás-e:

Ha lenne csajod és ő a munkahelyén mással csókolózna rendszeresen, az szerinted megcsalás lenne?

2017. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyomjad nyugodtan. A házassága nem a te dolgod. Egy 42 éves nőt ne kezeljünk már gyerekként. Majd ő eldönti mennyit vállal be. :D

Ha félre akar lépni, félre fog nélküled is....

2017. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Igazából csak azért írtad ki a kérdést h dicsekedj, nem? :D nagyon dicséretes, két éves pelenkás voltál mikor ő már házas.
2017. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29esnél a pont!
2017. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!