Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor tényleg nem ő az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor tényleg nem ő az igazi, vagy én vagyok romlott?

Figyelt kérdés
Van barátom 3 éve, együtt is élünk. Még nem dolgozom, most fogok végezni az egyetemen, utána tervezünk házasodni. Voltak gondjaink, akkor lett egy szexkapcsolatom, azóta is tart, egyben jó barát és jó szexpartner is ez a fiú. A barátommal mindent megoldottunk, úgy érzem csak mellette tudnám leélni az életem. Viszont 18 éves korom óta van egy támogatóm, ő idősebb, és bár nem túl vonzó, de támogat, és meg is tudunk beszélni mindent, szinte apámnak tekintem, még ha perverz is. Szerintetek akkor nem a párom az igazi? Amúgy 23 vagyok
2017. jún. 5. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meséld el a párodnak, hogy hány farkat markolsz felváltva, akkor kiderül, hogy te mennyire vagy neki az igazi...
2017. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben a vagy szót cseréld ki az és szóra, és máris megvan a válasz.
2017. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A magadfajta gusztustalan nőszemélyek miatt csalódnak a férfiak a női nemben. Hogy tudsz a szemébe nézni? Minden nap vele kelsz, fekszel és közben neked "szexkapcsolatod" van?

A minimum az, hogy bevallod a párodnak mit tettél és hagyod, hadd élje az életét. Megérdemel egy olyan lányt aki nem csalja, és ezt szerintem te is tudod.

Ha csak egy kicsit is tiszteled őt, akkor békén hagyod!

Válaszolva a kérdésedre, ha képes vagy ilyesmit tenni a háta mögött akkor nem szereted. Ez vele szemben nagyon nem fair, gusztustalan, ráadásul neked ő sosem lesz elég.

2017. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Hányszor kérdezed meg még? Direkt élvezed, ha qurváznak?
2017. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
provokáció. kamu kérdés.
2017. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem romlott vagy. Csak nő aki hibát a hibára halmoz. Mások véleményét erről hiába kérdezed. Úgy is magadnak fogsz számot adni egyszer.
2017. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már bevegyétek ezt a kamut. Tuti valami megkeseredett tinifiú írta, aki szerint minden nő kur.va
2017. jún. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!