Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm fogyott 50 kg-ot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fogyott 50 kg-ot, azóta teljesen megváltozott! Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés
Volt egy odaadó, kedves 100 kg-os barátnőm 2 évig, mostanra lefogyott 50 kg-ra, megcsináltatta a mellét és teljesen megváltozott. Régen féltékeny volt rám, mindig várt mindenféle finommal, ha mentem hozzá, most pedig sorra mondja le a találkozókat, minden hétvégén bulizik és a barátnői miatt is lemondja a közös programjainkat... Mit tegyek? Ti elhagynátok? Nagyon szeretem őt, de mintha kicserélték volna a fogyás után és nem jó értelemben. 25 éves, én 30..
2017. máj. 16. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele mondd el neki a problémáidat.

Azért őt is megértem, gondolom eddig nem volt önbizalma és,hogy most megcsinálta, élvezni akarja. Szerintem ő most élni akar, de ha szeret téged akkor nem lesz gond:)

2017. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jól tette, hogy lefogyott, végre egészséges testtömege lett, nyilván ki akarja élvezni.
2017. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről vele? Mond el neki,hogy ezt bánt téged.
2017. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Jobb lett a piaci értéke, kihasználja, valószínűleg ott akar hagyni, másik férfit találni.


Lenne... ha nem lenne fake a dolog. Egyrészt egy 100kg-s nő nemnagyon kell egy férfinak sem, másrészt csak úgy nem fogy le a felére, legalább is problémák nélkül.

2017. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

? Te bolond vagy.


Amúgy beszéltem vele erről, de azt mondja, hogy én reagálom túl.

2017. máj. 16. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem reagálod túl, milyen gyakran találkoztok?

Mert ha szinte minden nap és úgy mond le 1-2 talit az teljesen belefér.

2017. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Péntek-szombat-vasárnap tudunk találkozni, most már 2 hete nem láttam... Először azért mondta le, mert lánybúcsúra ment (ez még érthető is), legutóbb pedig azért, mert a barátnőjének elutazott az élettársa és ketten akartak lenni...
2017. máj. 16. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinyílt számára a világ. Hamarosan ki fog derülni, hogy ebben az új felállásban szerepelni fogsz-e.
2017. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
4# ezen jót nevettem
2017. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem TE már el lettél hagyva, csak nincs kimondva és ezért nem vetted észre.
2017. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!