Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Háromszor is megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor is megcsaltam a párom. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés

A barátom volt nekem az első, 2 éve járunk. Nagyon szeretem, de kíváncsi voltam másra is, ezért még egy éve összejöttem mással is. Megbántam, de azóta ismét elgyengültem, volt azóta még két barátság extrákkal kapcsolatom. Most úgy érzem, hogy undorító amit tettem, nem kellett volna. A barátommal a legjobb a szex is, a kapcsolatunk is, nem akarok többet gondolni se másra. Nem szeretném neki elmondani, vele akarok maradni. De hogyan tudnám ezt magamban helyretenni?

20\l



2017. jún. 7. 18:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
De szar vagy. Jézusom.
2017. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Éa az ilyennek van pasija...
2017. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Először: "Megbántam, de azóta ismét elgyengültem, volt azóta még két barátság extrákkal kapcsolatom."

Másodszor: "Most úgy érzem, hogy undorító amit tettem, nem kellett volna. nem akarok többet gondolni se másra, vele akarok maradni"

Elsőre elbuktál. Másodszor elbuktál. Harmadszor......

Ha az első után nem volt elég a bűntudat, a "szerelem", a legjobb szex és kapcsolat, akkor legközelebb mi fog meg gátolni?

Ja és gondolom feltűnt, hogy még éretlen vagy egy komoly kapcsolatra.

2017. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%

Gusztustalan, gerinctelen lotyó vagy, a szó legszorosabb értelmében!


Ha kicsit is szeretnéd a kedves párod, elé állnál és elmondanád neki, majd vállalnád a következményeket! De mivel gerinc nem szorult beléd, így csak kihasználod érzelmileg szerencsétlent.

2017. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
71%

Per pillanat az önbecsapásnak azt a szintjét járod már, ami felér egy doktori fokozattal.


Itt igazából nem az az elsődleges probléma, hogy "elgyengültél", hanem, hogy hazudsz magadnak. És az ember életében egy valakihez legyen őszinte, az pedig saját maga!


Szóval az életed egy ponton össze fog omlani majd, mert nem akarod tudomásul venni: akit szeretünk azt nem csaljuk meg.

26 éves vagyok és csak a párom volt eddigi életemben, pedig voltam "szerelmes" is. Tehát innentől kezdve, a te kapcsolatod minden csak nem "komoly".

2017. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ha valaki csal, azt nem azért teszi, hogy a párját bosszantsa, hanem, hogy magát mulattassa.


Mint írod, a mulatság megvolt, csak sajna kicsit keserű lett a szád íze.


S érzed a csalás lelki terhét is.


Ha valaki kíváncsiságból, kalandvágyból, vonzalomból stb. félrelép, de szereti a párját, s vele akar maradni, a párja a fontosabb, akkor SEMMIKÉPP NEM SZABAD EZT A KIS BOTLÁST ELMONDANI NEKI.


A TERHET NEM SZABAD AZ Ő VÁLLÁRA ÁTTENNI. Mert ha elmondod, akkor onnantól már ő cipeli azt a terhet, amit TE SZEDTÉL ÖSSZE.


Egy kivétel van, ha valaki olyannal hoz össze a sors, akivel jobban szeretnél lenni, mint a mostani barátoddal, akkor MINDENKÉPP EL KELL MONDANOD.


Így hát, ha a kalandjaid nem fontosak, akkor ne szólj róluk, és TE MAGAD pedig tekintsd azokat felderítő útnak.


Tudod, felderítés során, teljesen mindegy, hogy mit találsz, Jót vagy rosszat, a lényeg, hogy felderítetted :)


Lajos

2017. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn is gyorsan túltetted magad, biztos most is sikerülni fog megbocsátani magadnak.
2017. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

erkölcsi hulla vagy, kisanyám.


és dehogy szereted te őt, vagy bárkit, csakis önmagadat, a saját élvetegséged motivál, és mész a pinád után.


20 évesen ez elég gáz!

2017. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az addig oké Lajos, de lehet, hogy a srác úgy gondolja, hogy monogám kapcsolatban van és ezt a barátnője is így gondolja. Nem hinném, hogy még bíztatni kéne. Meg lehet mindent bocsájtani, de nem ez a bevett gyakorlat. Ha nem akarod, hogy kidobjon, akkor nem mondod el, viszont arra felkészülhetsz, hogy kiderül, visszahallja esetleg a viselkedésed lesz furcsa neki, miközben ostorozod magad. Lehet, hogy kellemetlen az igazság, de még mindig azzal van a legkevesebb tennivaló. Az igazság az magától van, a hamisságot pedig valakinek fenn kell tartani. Gondold csak át.

30/f

2017. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%

Senki nem kényszerített arra,hogy az első barátod mellett horgonyozz le és ne legyél mással.

De te ezt választottad,akkor igenis gerincetelen dolog amit tettél.Szingliként azt csinálsz amit akarsz, annyi pasival dugsz ahánnyal akarsz.

De ha van barátod,aki szeret és hűséges hozzád,vár haza esténként,akkor mégis hogy van arcod ehhez?Nem volt kicsit ciki,hogy egyik nap másik pasi farka jár benned,másik nap meg már a barátodé,úgy hogy ő mit sem tud róla??

És lehet szabadkozni,de ez nagyon nem egyszeri botlás volt.

Szerintem legyél őszinte mondd el neki.Majd ő eldönti,hogy meg tudja -e bocsátani és akar -e még veled lenni.Ne dönts helyette.

Btw fordított helyzetben te mit tennél, ha a barátod csinálta volna ezeket a hátad mögött és még annyi sem lenne benne,hogy elmondja?

2017. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!