Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Háromszor is megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor is megcsaltam a párom. Meg lehet ezt bocsátani?

Figyelt kérdés

A barátom volt nekem az első, 2 éve járunk. Nagyon szeretem, de kíváncsi voltam másra is, ezért még egy éve összejöttem mással is. Megbántam, de azóta ismét elgyengültem, volt azóta még két barátság extrákkal kapcsolatom. Most úgy érzem, hogy undorító amit tettem, nem kellett volna. A barátommal a legjobb a szex is, a kapcsolatunk is, nem akarok többet gondolni se másra. Nem szeretném neki elmondani, vele akarok maradni. De hogyan tudnám ezt magamban helyretenni?

20\l



2017. jún. 7. 18:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
K u r v a. Ezert sose jonnek ossze szuz novel mert a p i na megehezik mas kukira is. Csak olyan novel akinek legalabb 2 tobb eves kapcsolata volt es lecsereltek masra uj p ina kivaltotta izgalmak miatt.
2017. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szakits vele es ne mond el neki, igy mindkettotoknek konnyebb lesz. Talan egyet elnezett volna de harmat mar nem fog!

Szoval keresd meg azt az igazit:)

2017. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon vagyok. Elmondom mire számíthatsz ha kiderül és együtt maradtok. Kicsit több éve vagyunk együtt, négy éve megcsalt. Majd fél éves volt a viszonya, amikor lebukott a barátnőm. Elmondása szerint szeret, de ezek már csak szavak. Jobban bíztam benne, mint a világon bárkiben valaha. Jobb ha tudod, egy nap úgyis kiderül, még csak véletlen se hidd, hogy titokban tudod tartani örökre. Nem bízok benne, érzelmileg egy minimumon ketyegek, épp csakannyira, hogy ne vágjam ki. Tőlem már sosem kaphatja meg azt, amit korábban kapott, azaz lassú és gyötrelmes halálra van ítélve a kapcsolatunk.
2017. jún. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én férjem is megbocsátott kétszer is,de már érzem rajta nem olyan mint előtte
2017. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!