Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Utálom magam 21\l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Utálom magam 21\l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. A családomnak mindig is voltak anyagi problémái, tudtam, hogy jól kell tanulnom, hogy jó állásom legyen, ne szenvedjek többet. 18 évesen szerelmes lettem egy fiúba, azóta együtt élünk. Sokat segít nekem, ő fizeti a lakbért,rezsit,kaját. Én még tanulok. Dolgoztam egyetem mellett, de kiégtem. Se a suliban, se a kapcsolatomban nem tudtam Emellett teljesíteni. Fél éve ezért pénzért szexelek egy ismerősömmel, ő ajánlotta fel, sokkal idősebb nálam. De elegem van. Undorító amit teszek,tükörbe nézni se tudok. Szeretem a barátomat, és Fogalmam sincs hogy valljam be neki, mihez kezdjek ezután. Nem tudom hogy tehettem vele ezt :(


2017. jún. 9. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom munkát kellene keresni, hogy ne szorulj rá erre.
2017. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nyáron nem kell tanulni keress rendes munkát, alkalmi dolgokat akár. Barátodnak inkább ne mondd el, kíméld meg ettől. Edd meg te amit főztél, intézd el ezt magadba ne rajta verd le még ezt is. Ha tanulsz, akkor előbb-utóbb lesz értelmes állásod is nem?
2017. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
....no comment. Komolyan
2017. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez gáz....:(
2017. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem sem mondd el neki (bár mivel nem ismerem, nem vagyok benne biztos, mi lenne jobb, ha tudod, hogy megértő, és megbocsátana, akkor jobb ha elmondod, és megbeszélitek), de mindenképp szakítsd meg a kapcsolatot a másik férfival! Ettől még nem vagy rossz ember, mindenki hibázik, előbb-utóbb el fogod tudni fogadni, amit csináltál.
2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Huhh, kemény vagy. De tudod mit? Majd kiderül, hogy keményebb-e, mint az élet.
2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

"18 évesen szerelmes lettem egy fiúba, azóta együtt élünk. Sokat segít nekem, ő fizeti a lakbért,rezsit,kaját." - tehat talaltal egy balfa-szt, aki konkretan mindent alad rakott, neked csak be kellett volna riszalni abba a retkes iskoladba, es tanulni, de nem... a minden nem eleg. Tobb kell, es ezert szet kell rakni valami faszinak penzert. Dehogy vagy te szerelmes. Ne is hasznald ezt a szot. A magad fajta szutykos csak bemocskolja. Eletedben eloszor legyel gerinces, allj ele, es hadd dontse el o, hogy akar-e egy prostitualtal egyutt lenni (es fizetni a rib-anc hatteret), mikozben az keresi a maga penzecskejet.

Ja es nem, en sem a Rozsadombrol ugatok neked, nagyon nem, de erdekes mod megsem lattam anyamat meg magamat sem szetteni a labunkat senkinek, amikor eppen minden ki volt centizve az utolso kifliig, az autot meg vitte a bank (es nalunk meg csak a baratodhoz hasonlo balek sem jatszott a sztoriban, hogy kozben fizessen nekunk mindent...).

2017. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj, ezsn már ne keseregj, ha rákényszerültél, ez megbocsájtható. Viszont keress normális munkát. Ha lenne lehetőségem, akár én is adnék neked nagyon szívesen.
2017. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodjál meg, mi is utálunk! :D
2017. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Valld be h nem akarod neki elmondani, mert még ilyen életszínvonalad se lenne :D
2017. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!