Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon átvertem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átvertem a párom, utálom is magam érte, de hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval...nem is tudom hol kezdjem.Talán azzal hogy sosem volt önbizalmam.Átlagos szürke lány voltam,plusz duci is.Az arcomon/alapkinézetemen nem tudtam változtatni,a sporthoz meg megmondom őszintén lusta voltam,szóval a testemen sem alakítottam.Ehelyett mindenféle mesterséges dologgal alakítottam ki a "tökéletes" külsőmet.A párommal 3 hónapja jöttem össze.Nagyon nagy volt a szerelem,őszintén úgy éreztük hogy lelki társak vagyunk.Viszont ő természetesen a külsőmért is oda volt,hiszen ez is lényeg a kapcsolatban.Múlt héten pénteken lett volna az első szeretkezésünk (eddig tudtam húzni),és hát nem volt más választásom,meg kellett mutatnom az igazi önmagam.Tehát a gyönyörű hosszú,dús és csillogó hajam,visszaváltozott vállig érő egyszerű frizurává,ugyanis csak póthaj volt.A szép kék szememből zöld lett,színes kontaktlencse ugye.A csodaszép arcomból semmi nem maradt,amikor letöröltem az erős fedésű alapozót,az arc kontúrt,a szájkontúrt,és persze leszedtem a műszempillát,meg a festett szemöldököt.És akkor ez még csak a fejem volt.Aztán jött az,hogy a super push up melltartó alatt kicsit lógó mellek voltak,a push up farmer és alakformáló harisnya pedig lapos feneket és formátlan lábakat takart.Az alakformáló body alól pedig előkerült a pocak meg a hurkák.És persze ahogy levettem a cipőm,hoppá a szép 173 centis modell magasságú nőből 167 centis átlag lány lett (magasított talpú cipő + rejtett sarokemelő).Még jó hogy a barnítóspray nem jött le,mert ugye nem volt mitől.A barátom borzasztóan kiakadt,sokkot kapott és most látni sem akar.Azt mondja hogy ez olyan mintha eddig Kylie Jenner lett volna a barátnője,aztán 10 perc alatt átvoltozott volna a benzinkúti eladóvá.Tudom hogy igaza van.Végig el akartam mondani hogy ilyen "tuningokkal" vagyok csak szép,de egyszerűen nem tudtam hogy legyen.Ezt tartottam a legjobb megoldásnak,hogy nem beszélek csak megmutatom mi a szitu.Tudom hogy hatalmasat hibáztam.Helyre lehet még vajon hozni?Nagyon szerelmes vagyok,nem akarom elveszíteni de ő hallani sem akar rólam.
2016. jún. 25. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Na látjátok csajok, megéri az optikai tuning... Helyében kicsit korrektebb hangnemben, de ugyanezt mondtam volna. Tapasztalat megvolt, legközelebb tudni fogod, hogy nem illik ilyennel játszani.


(Ilyenkor értékelem, hogy a Párom a természetes önmagával vett le a lábamról.)

2016. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hasonlat xDDD
2016. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén, szerintem hagyd ezt a kapcsolatot a fenébe és kezdj új lappal. Tehát próbálj a valódi külsőddel pasizni éa hidd el, lesz akinek így is tetszeni fogsz!

A volt pasiddal kapcsolatban meg még annyi, hogy szerintem 3 hónap alatt a személyisèged is meg kellett volna, hogy fogja, nem csak a külsőd.

Ha meg ennyire zavar a megjelenésed, ès MAGAD ELŐTT CIKI, akkor amin tudsz, változtass!!! Hagyd el a kifogásokat ès sportolj, egyèl egészsègesebben! Hidd el, a közérzeted is jobb lesz! :-)

2016. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ezt buktad. LEgözelebb legyél őszinte. Te is kiakadnál ha pl kiderülne ,h nem is agysebész csak benzinkutas, nem?
2016. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mintha az én esetemet hallanám:) Nekem azért szerencsém volt, mert volt a csajnak otthon pia:) Ijedtembe le is húztam egy üveggel:) Innentől, meglátok egy kiló vakolatot, rögtön menekülök:)

Nem kell nekem manöken, de legalább magát adja, ne akarjon másnak látszani.

2016. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Kamu kérdés. :) Ha eltaláltam, kérek zöld kezet! :)
2016. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Kamu.
2016. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, két dolgot tudok mondani:


1. megértem hogy bánt, igazából őt is valahol megértem, de ha annyira lelki társak lettetek volna, akkor még ha ki is akad, nem lenne ezzel vége a kapcsolatotoknak, elvégre a lelki társak nem csak a külső miatt vannak egymással. Ismételten, őt is megértem, én is eléggé kiakadnék, hogy gyakorlatilag nem ismernélek fel smink meg egyebek nélkül (egyébként nem egyszerűbb egy hozzád illő csinos frizurát vágatni, mint a póthajjal xarakodni?). De ettől függetlenü úgy gondolom, hogy nem veszítettél olyan sokat. Örülj, hogy 3 hónap és nem 3 év után történt mindez.


2. szerencsére a fogyásban a sport csak kb 20% szerepet játszik, a többi 80% az a megfelelő táplálkozás. Ahhoz meg legfeljebb önkontroll kell, de az nem lustaság kérdése (azért még egy plusz szelet tortáért leballagni az emeletről én sem voltam soha lusta, pedig egyébként utálok lépcsőzni). A sport fogyókúra során abban segít, hogy feszes legyen a végeredmény, de anélkül is nagyon jó eredményeket lehet elérni.


+1 jótanács: javítgathatsz a külsődön, de pl a magasságot felesleges elcsalni- 163 centi magas kis átlaglányka vagyok, magassarkút persze szívesen hordok, de az elég egyértelmű, ezt leszámítva a magasságom nem buherálom meg, sosem volt belőle problémám- sőt, sokan kedvelik a kis aprócska leánykákat. Nálam könnyebb magasabbnak lenni, így ez a szempontom párkeresésnél mondhatni nem egy nagy kitétel :D A sminket is tudod úgy használni, hogy ne a teljes arcod változzon meg, hanem pl az előnyeit emeled ki (ha szép szemed van- amihez egyébként szerintem felesleges a kék kontaktlencse, speciel ölni tudnék, ha zöld szemem lenne, ezt nem értem, miért rejtegeted- akkor a szemed hangsúlyozod hozzáillő sminkkel, de pl nem festesz magadnak különösebb arcélet vagy karcsúbbnak tűnő orrot). Tetszik vagy sem, a külsőd is hozzád tartozik, tanuld meg elfogadni és szeretni, ne akarj teljesen másképp kinézni. A szürke, hétköznapi lányok is találnak maguknak szerető, törődő párt (nekem és a barátnőimnek legalábbis sikerült), felesleges ez a sok trükk és mesterséges adalék. Csak a magad életét nehezíted meg és feleslegesen okozol saját magadnak szívfájdalmakat is.

2016. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alapban elgondolkodtató a dolog! Annak ellenére hogy kamu a kérdés, de nagyon is elgondolkodtató, rossz az irány sajnos, ami felé haladunk.


Tegyük fel hogy mégis igaz, akkor azt javasolnám, lányok felejtsétek el a tuningokat, igazi férfi nem ezek miatt fog belétek szeretni. Egy kis mosoly, kedvesség, nőiesség, figyelmesség, támogatás, egy igazi nő így hódít.


Egy autó is úgy szép ahogy az kijött a gyárból, legyen az oldtimer, vagy új autó, úgyis mindenki azt válassza ami neki épp tettszik.

2016. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Már csak azon csodálkozom, hogy az nem derült ki, hogy ott középen férfi nemi szerv volt. (Hogy szalonképesen fejezzem ki magam.)
2016. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!