Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom magam. Esélytelen így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam. Esélytelen így pasit találnom?

Figyelt kérdés
A külsőmet, a természetemet, mindent.
2015. aug. 11. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Asperger?
2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem az, de eleg nehez lesz igy.
2015. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
igen! kinek kell 1 őn sajnáló nő?!
2015. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 Nem.
2015. aug. 11. 21:36
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez nincs is így, és ugazából csak szeretetéhes vagy? Kéne valaki, aki megmutatja azt, hogy szerethető vagy. Talán helyreállna a lelki békéd.
2015. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Vagy nekünk, vagy magadnak hazudsz.



Nem látom a logikát, ha tényleg így gondolnád azt miért kellett volna ide kiírnod.


Mondjuk beetetőszövegnek jó.


Ha tévednék akkor bocsi, meggyőzhető vagyok, volt már rá példa, hogy nem volt igazam.


27/F

2015. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Amíg nem békélsz meg magaddal és nem változtatsz rajta addig elég nehéz lesz, igen. Tudom nehéz dolog, de próbáld meg megkeresni a pozitív tulajdonságaidat, ha magadtól nem megy akkor kérj meg valakit, hogy mondja el neked (ha nincs senki ilyen a családtagokon kívül, akkor ismerkedj össze valakivel és pár hét után kérdezz rá milyennek ismer).


A külsőn sokat lehet változtatni, még viszonylag kis erőfeszítéssel is, a természet szerintem csak hozzáállás kérdése ami legnagyobb részben attól függ, hogy reálisan látod-e magadat, tudsz-e javítani azokon a dolgokon/tulajdonságokon amik szerinted rossz hatással vannak az életedre/természetedre. Ez már jóval nehezebb és hosszasabb folyamat, de ha kitartó vagy simán javítani tudsz magad is a dolgaidon, nem kell hozzá pasi. Ha ezzel megvagy szerintem már nem lesz probléma a párkeresés.


22f

2015. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Ne aggódj, vannak gyakoris adoniszek, majd írnak neked privátot.
2015. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia! Használhatom a tested, ha úgyis utálod magad?
2015. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát, nekem elég taszító tényező, az biztos. Baromira nem lenne sem kedvem, sem türelmem folyamatosan azt bizonygatni, hogy nincs veled semmi baj. Nem beszélve arról, hogy az én kedvemet is lehúzná az állandó negativitás. Én teljesen mást keresek, mást várok egy kapcsolattól.
2015. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!