Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Utálom magam 21\l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Utálom magam 21\l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. A családomnak mindig is voltak anyagi problémái, tudtam, hogy jól kell tanulnom, hogy jó állásom legyen, ne szenvedjek többet. 18 évesen szerelmes lettem egy fiúba, azóta együtt élünk. Sokat segít nekem, ő fizeti a lakbért,rezsit,kaját. Én még tanulok. Dolgoztam egyetem mellett, de kiégtem. Se a suliban, se a kapcsolatomban nem tudtam Emellett teljesíteni. Fél éve ezért pénzért szexelek egy ismerősömmel, ő ajánlotta fel, sokkal idősebb nálam. De elegem van. Undorító amit teszek,tükörbe nézni se tudok. Szeretem a barátomat, és Fogalmam sincs hogy valljam be neki, mihez kezdjek ezután. Nem tudom hogy tehettem vele ezt :(


2017. jún. 9. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
A munkától kiégtél de bezzeg az nem fájt hogy megszégyenítsd tested, lelked, párod. Hát ez nevetséges:D Nem is értem hogy gondoltad, undorító vagy. Ha ezt elnézi neked a barátod akkor nem komplett. Most mondanám hogy legyen benned annyi tisztesség hogy elmondod neki, de aki ilyen utat választ az nem tudja mit jelent ez a szó.
2017. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Kva vagy.

És pont illik rád...büdös a munka, egyszerűbb szétteni a lábad

Egy emberi hullazsák vagy

2017. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez az a könnyebbik út ami csak lányoknak adatik meg. Büszke lehetsz magadra az összes lánnyal együtt aki ilyesmihez folyamodik. Ráadásul mindezt a párod mellett? Hogy tudsz még tükörbe nézni egyáltalán?
2017. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi roszindulatú ember van itt is.
2017. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg nem lett volna opció,hogy levelezőre menj?Vagy úgy próbáltad és úgy égtél ki meló mellett?

Mondjuk ha erre képes vagy úgy,hogy el is tartanak,akkor azért itt nincs szó szerelemről,ne haragudj.

2017. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha egy kis gerinc van benned, elmondod és nem élősködsz tovább rajta! Aztán pedig viseld felnőttként a következményeit! Gusztustalan prosti...


26/F

2017. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon sajnállak.
2017. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Undorító vagy...
2017. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11%

De amúgy tényleg mindenki letámadja szegény kérdezőt, mintha ti soha nem hibáztatok volna. Nem érzelmi megcsalásról van szó, bár nem volt szép ez sem.

Az a baj, hogy sokan túl önzőek, ha valaki ennyire rossz helyzetben van, nem le lekk támadni, hanem még inkább segíteni neki.


Szerintem ne mond el a barátodnak, mert hátha ő nem így látja, és akkor nem marad anyagi támogatásod. Majd, ha esetleg vêgeztél, egyenlőre hagyd ezt a dolgot.

2017. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
20as. Ugyanakkora okadek vagy, es nagyon nagy bajok vannak az erkolcsi eleteddel :D
2017. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!