Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha nagyon kívánok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon kívánok egy férfit, de van barátnőm és nem tartom magam melegnek?

Figyelt kérdés

Egy biszex munkatársamról van szó, aki próbál velem flörtölni hónapok óta. Egyébként házas, gyerekei vannak, és otthon nem tudják a dolgot. Azt mondta nem akar rám hajtani meg semmi ilyesmi, nem csalná meg a feleségét, ez csak egy kis szórakozás. Engem meg baromira irritált, egyszerűen visszataszító volt, és már sajnáltam, hogy egyáltalán elkezdtem vele haverkodni. Aztán valahogy megszoktam. Késöbb meg már én provokáltam. Asszem eléggé jót tett az önbecsülésemnek, hogy egy férfinek is bejövök. Ott jöttek a bajok, mikor nagyon összevesztem a barátnőmmel és találkoztam vele. A lakásán voltunk kettesben, és megcsókolt. Én meg hagytam. Sőt, túlságosan is élveztem. Azóta folyton a nyomomban jár és húzza az agyam. Azt mondja nagyon kíván. kész vagyok tőle. De ha mondjuk hétvégén nem látom és otthon vagyok a barátnőmmel, akor hányingerem van az egésztől és legszívesebben addig verném a fejem a falba amíg el nem felejtem. Nem tudom mit csináljak már. Arra is gondoltam, hogy felmondok, hogy ne kelljen többet látnom, de a munkámat viszont szeretem. De amíg meg a közelembe van addig nem bírok magammal, és félek, hogy olyat teszek amit nagyon megbánok. Én nem akarom megcsalni a barátnőmet, de úgy érzem nem bírom. Ez a dolog annyira új és érdekes. Viszont ha megtörténik valószínü, hogy többet nem tudok tükörbe nézni. Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem szétrobbanok.

25F


2017. jún. 10. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Te dugnád meg őt, vagy ő téged?
2017. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én már semmit nem tudok, engem mindkét verzió izgat... sajnos. :S
2017. jún. 10. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szegény barátnőd.
2017. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

Szerinted a párod mit szólna ha elmondanád neki ezt?

Én nem haragudnék meg a pasimra ha kiderülne róla ilyesmi. Talán még engedném is más pasikkal szexelni. (Fura de ha pasival csinálná rajtam kívül, azt nem érezném megcsalásnak.) Ha szerencséd van akkor a párod is így gondolkodik.

2017. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

4


Amúgy ez durva, de férfiként velem is így van.


Ha a barátnőm másik nővel szexelne, az nem tűnne megcsalásnak.

2017. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez most izgat, akkor lehet a jovoben is izgatni fog mondjuk egy uj munkahelyen. Szerintem beszeld ezt meg a paroddal. Mondd el hogy ez teged nagyon bant, osszevagy zavarodva, tanacstalan vagy. Amig meg nem tortenik semmi addig meglehet beszelni, relhetoleg a baratnod is igy gondolja majd.
2017. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Szent isten...:((

Egy hetero ferfi meg a gondolatatol is rosszul lenne,h egy masik ferfi,ugy kozeledik hozza..

Van itt meg hetero ferfi....?

2017. jún. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te nem tartod magad annak, de bizony biszex vagy, lehet később meleg leszel, úgyhogy jobb lesz, ha tisztázod ezt magadban.
2017. jún. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Basszus, pont reggeliztem. Most hányingerem lett.
2017. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

En sem akadnek ki ezen annyira.

Jo, elsore meredek, de szerintem is beszeld meg a baratnoddel.

Es jobban is fogod magad erezni ha elmondod.

2017. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!