Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha sok nővel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha sok nővel vagytok körülvéve, hogy bírjátok tűrtőztetni magatok, hogy ne csábuljatok bele valamelyikbe?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen rengeteg nő van és többen adják a jelzéseket felém,hogy valamit akarnak. Én házas vagyok,sokszor nehezen bírom magam tűrtőztetni.
2017. jún. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus a nők részéről. Vajon ha egyedülálló lennél, akkor is így lenne? Nem vagyok benne biztos:)
2017. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 éve nem voltam mással a páromon kívül,nagy a kísértés de nem akarnám megtenni.
2017. jún. 11. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy a páromon kívül nem létezik más nő számomra!
2017. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ez mindig így van, ha szingli lennél lexarnák hidd el :D
2017. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Bírnám simán.

Főleg már csak azért, mert munkahelyen sosem.

Pláne ha tudnám, hogy az illető hölgy tud arról, hogy van kapcsolatom, ennek ellenére szórakozik velem, lehet, még meg is aláznám mindenki előtt.

2017. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen jelzéseket adnak?
2017. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Gondolok a nejemre es a csodalatos gyerekeimre. Egy dugas sem er meg annyit, hogy elveszitsem oket.

Nyalas, de ez az igazsag. Az ilyen noket meg altalaban megalazom, volt mar, hogy sirtak is, de cseppet sem bannom. :D

2017. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzéseket tesznek,írogatnak facén,szünetekbe odajönnek próbálnak haverkodni...
2017. jún. 12. 05:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi probléma, meg kell húzni egy határt és azt következetesen be kell tartani. Egy ideig dolgoztam tánc stúdióban, salsa-t és más táncokat tanítottam, nagyon sok Nő vett körül. Nem egyszer fordult elő, hogy próbálkoztak, de ezt lehet kezelni, tisztelettel kell venni a közeledését és őszintén a tudtára kell adni a körülményeket, csak így működik.. Ha azt látja hogy egyenes vagy és következetes, akkor idővel elfogadja a választ, de ha azt látja hogy van keresnivalója akkor próbálkozni fog.

Ilyenkor mindenkinek azt javasolom, hogy döntse el melyik ér többet a megbízható biztos partner aki már sokszor bizonyította szerelmét és hűségét vagy az új, akiről semmit nem tudsz és csak szórakozik veled, tesztel.

2017. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért próbálkoznak, mert nem látszik rajtad, hogy nagyon elkötelezett lennél.

Én is sok nő közt élek, amikor született a gyerekem, elmesélték, hogy láthatóan teljesen bezárkózott lettem, bár ugyanúgy jó pofiztunk, haverkodtunk...

Rendben van a házasságod?

2017. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!