Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon izgató látvány a főnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgató látvány a főnök asszonyom és nem tudom magam tűrtőztetni és néha zavarba vagyok! Mit tehetnék hogy ne vonja el a figyelmem?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék kapni!Egyszerűen ha meglátom nm bírok magammal,vagy zavarba vagyok vagy a nadrág pupósodik..:D

Elvonja a munkáról a figyelmem,egyszerűen ilyen jó nőt még nem láttam és természetre is nagyon rendes.Nagyon nem jó ez így,mert akár hányszor bejön a helyíségben kész vagyok tőle.Nem vagyok ilyen zavarba jövős típús de azt hiszem eltalűálta a gyenge pontomat ez a nő,soha nem voltam zavarba egy nőtől sem.Mit tehetnék?Biztos hogy látja rajtam hogy kész vagyok tőle...próbálom a gondolatom elterelni de egyszerűen nem megy ha ott an a közelembe..


2012. nov. 9. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem tini vagyok!26 éves vagyok.
2012. nov. 9. 11:47
 2/6 anonim válasza:
van csajod amúgy?
2012. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van csajom éppen ez az..magamon is megvagyok lepődve,de tesljesen elcsavarta ez a nő a fejem.Már arra is gondoltam hogy ő tisztában van azzal hogy kész vagyok tőle és direkt csinálja.
2012. nov. 9. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, és legyél laza. Egyébként házas? Mert ha nem, akkor nincs gond. Nem olyan nagy baj, ha látja (mármint nem azt hogy púposodik a gatya), ez előfordul férfiaknál és nőknél, hogy van egy kis "rezgés". Ha nagyon zavar, éppen arra gondolj, hogy nincs semmi gond ha másképp viselkedsz, így nem leszel annyira ideges amiatt is, hogy talán észreveszi. Koncentrálj arra amit csinálsz, tereld el a gondolataid.
2012. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eddigiekböl egyáltalán nem derül ki, hogy mit is csinál direkt? Csak a te reakcioidat irtad. Ebböl a megjegyzésedböl mégis csak ugy tünik tizenalig éves vagy (legalábbis ugy belül).
2012. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, én is 26 vagyok, de én nézem, nem zavar, hogy látszik. Ő tehet róla, nem én, hogy jó csaj :)
2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!