Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek csak az én hibám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak az én hibám a megcsalás?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom, hogy mekkorát hibáztam, de nem érzem fairnek azt, hogy a pasi, akivel lefeküdtem rám akarja kenni az egészet.

Mindketten párkapcsolatban vagyunk. Mikor megismertem egyáltalán nem jött be, de nagyon kedves volt velem. Mindig megjegyezte, hogy milyen szép vagyok. Utána azt, hogy milyen kár, hogy már párkapcsolatban vagyunk, és hogy sokkal fiatalabb vagyok nála. Mert különben biztos, hogy udvarolna nekem. Akárhányszor találkoztunk mindig mondott valami kedveset. Én meg épp mély ponton voltam, és hát elkezdtem róla fantáziálni.

Egyébként egy munkatársamról van szó. Sokszor kávéztunk együtt, elbeszélgettünk odabent- Azt végül is én találtam, ki hogy találkozhatnánk munkán kívül is, de igazából csak barátkozni akartam. Akkor meg is beszéltük, hogy hiába jövök be neki soha nem hajtana rám. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha valami nem lehet az enyém, akkor meg akarom kapni. Tudom ez undorító dolog. Utálom is magam. Szóval beszálltam a játékba és én is elkezdtem flörtölni vele. Igazából nem volt semmi komoly, csak pár kedves bók, meg néhány kicsit félreérthető megjegyzés. De semmi több annál, mint amit ő is csinált. Utána találkoztunk még többször is. Nekem épp mély ponton volt a kapcsolatom, elmeséltem neki. Ő átölelt aztán megcsókolt. Azt mondta nagyon kíván, és hogy ő soha nem akarta megcsalni a párját. Ezt az egészet én hozom ki belőle. Én beijedtem. Elég sok ideig kerültem, de ő megkeresett. Hónapokig csak húztuk egymás agyát, végül nem bírtuk tovább találkoztunk és lefeküdtünk. Ebből aztán lett több alkalom is, csak lebuktunk. Ki van rám akadva, hogy ez csak az én hibám, de szerintem mindkettőnké ugyan annyira.

Szerintetek?

24N


2017. jún. 11. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Hat ha ez teged megnyugtat, akkor igen, mindketten egyforman hanyadek fergek vagytok. Megerdemlitek egymast:).
2017. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Tehát megcsaltad a párodat egy nálad jóval idősebb, előnytelen kinézetű mandróval csak azért, mert mondott neked két naponta egy kedves mondatot?


Nyugtasson meg valaki, hogy a női "gondolkodás" az nem ennyibe merül ki.

2017. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

"Épp mélyponton volt a kapcsolatom" szerintem ennyi miatt még nem kéne megcsalni a párodat.

Egyébként mind a ketten hibásak vagytok.


2. válaszoló, megnyugtatlak, nem ennyiben merül ki:D


19/L

2017. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Azta ès neked az a legnagyobb bajod, hogy a farkaló most kígyót-bèkát kiabál??

Vèdi a se..èt,mert az ő kapcsolata gondolom mèg menthető ezek ellenére is. Visszatáncolt. Tipikus pèldája vagy az elhanyagolt, könnyen kapható nőknek!

2017. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak a tiéd... Most már jobb?

Többet inkább nem fűzök a leírtakhoz...

2017. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindketten bűnösök vagytok.Szerintem a pasi pontosan tudta,hogy te egy olyan csaj vagy aki csakazértis megszerzi ami tiltott és azért adta elő az úriembert.Gondolom olyanokat is mondott,hogy régen milyen szuper női voltak,és most is milyen nők hajtanak rá,de ő nem csalja meg a feleségét...Ezt gyakran beveszik a nők.

Nekem az a furcsa,hogy a párodról és az ő feleségéről egy szót sem írtál,nem úgy tűnik,higy bántana téged az ,hogy két ember is szenved miattatok,csa az bánt,hogy a pasi téded hibáztat.

2017. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mivel buktatok meg? Hogyan alakulnak most a "párkapcsolatotok"?
2017. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jajj, annyira lejön hogy ez a csávó már csak az elejétől kezdve megfektetni akart téged, úgy mozgatta a szálakat hogy az ágyban kössetek ki. Mindketten ugyanannyira hibásak vagytok, viszont te még naiv is vagy. Vond le a tanulságot.
2017. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes ez tőle, nem fogtál pisztolyt a fejéhez, ugyanúgy akarta ő is. Szóval nem, nem csak a te hibád.
2017. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
Na ez ma mindent vitt.
2017. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!