Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek csak az én hibám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak az én hibám a megcsalás?

Figyelt kérdés

Pontosan tudom, hogy mekkorát hibáztam, de nem érzem fairnek azt, hogy a pasi, akivel lefeküdtem rám akarja kenni az egészet.

Mindketten párkapcsolatban vagyunk. Mikor megismertem egyáltalán nem jött be, de nagyon kedves volt velem. Mindig megjegyezte, hogy milyen szép vagyok. Utána azt, hogy milyen kár, hogy már párkapcsolatban vagyunk, és hogy sokkal fiatalabb vagyok nála. Mert különben biztos, hogy udvarolna nekem. Akárhányszor találkoztunk mindig mondott valami kedveset. Én meg épp mély ponton voltam, és hát elkezdtem róla fantáziálni.

Egyébként egy munkatársamról van szó. Sokszor kávéztunk együtt, elbeszélgettünk odabent- Azt végül is én találtam, ki hogy találkozhatnánk munkán kívül is, de igazából csak barátkozni akartam. Akkor meg is beszéltük, hogy hiába jövök be neki soha nem hajtana rám. Én meg úgy vagyok vele, hogy ha valami nem lehet az enyém, akkor meg akarom kapni. Tudom ez undorító dolog. Utálom is magam. Szóval beszálltam a játékba és én is elkezdtem flörtölni vele. Igazából nem volt semmi komoly, csak pár kedves bók, meg néhány kicsit félreérthető megjegyzés. De semmi több annál, mint amit ő is csinált. Utána találkoztunk még többször is. Nekem épp mély ponton volt a kapcsolatom, elmeséltem neki. Ő átölelt aztán megcsókolt. Azt mondta nagyon kíván, és hogy ő soha nem akarta megcsalni a párját. Ezt az egészet én hozom ki belőle. Én beijedtem. Elég sok ideig kerültem, de ő megkeresett. Hónapokig csak húztuk egymás agyát, végül nem bírtuk tovább találkoztunk és lefeküdtünk. Ebből aztán lett több alkalom is, csak lebuktunk. Ki van rám akadva, hogy ez csak az én hibám, de szerintem mindkettőnké ugyan annyira.

Szerintetek?

24N


2017. jún. 11. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a tiéd de ez krvára lényegtelen.

Lehet, hogy a lebukás volt a te hibád.

2017. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

profi volt a gyerek.

jó időzítés,odaillő duma,eljátszotta,hogy lelkiismeretes stb

leírtad a tipikus határozatlan de kéjenc buta pitsa beoltásának menetét.

felállt a farkam miközben olvastam annyiszor lejátszottam már ezt:)

2017. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És végül a gonosz elnyeri méltó büntetését
2017. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőtök hibája,de egyébként hogy buktatok le?
2017. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"mondott neked két naponta egy kedves mondatot" Ez viszont fontos lehet azoknak, akik itt sírdogálnak naponta, hogy hogyan kell barátnőt szerezni. Ezek szerint így, még foglaltat is lehet.
2017. jún. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
És téged ez zavar a legjobban amúgy?
2017. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pont nemeeg olvastam egy ilyen kerdest itt, csak ott a megcsalt feleseg kerdez.

Nem a facebookon buktatok le ? :)

2017. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!