Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha valakit szájon puszil az exe?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az oltások, nem velem történt, hanem egy ismerősömmel. Néhányan ezen vitatkozunk, és érdekelne, ti mit gondoltok.


Hozzá kell tennem, hogy nem 12 évesekről van szó nyilván, hanem a 22-23 éves korosztályról.


2017. jún. 12. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem veled történt,aha persze...

Akkor mit érdekel téged más??

2017. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oda van írva :D
2017. jún. 12. 23:04
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Szájra puszi szerintem nem. Bár helyzetfüggő ez is, hogy hogyan történt.
2017. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem, de hiába nem számit annak, ha a szándék benne van az emberben...

Tehát ha csak úgy a csaj/srác lekapta, az meg tehetetlen vol, akkor nyilván nem, de ha az a szájrapuszi tartott jópár másodpercig azért az csak jelent valamit.

2017. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha véletlen, automatikus akkor nem mondanám. Ha meg kölcsönös és rendszerszerű, akkor már én kérdezné, hogy miért nem mennek szobára.

30/f

2017. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha este 8-tól történt a csók akkor igen, ha délelőtt akkor nem. Ebédidőben pedig egyszerűen nem illik ilyet csinálni.
2017. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Jóhogy
2017. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szajra puszi nem ...

Sot nalam a csok sem ...

2017. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 pedig a csók még intimebb mint egy érzéketlen szopatás

de ti tudjátok

2017. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi van a háttérben. Ha elköszönésnél automatikusan jön a puszi, akkor szerintem belefér. (Hé, bőven vannak olyan családok is, ahol még rokonok között is belefér a szájrapuszi!)

Ha random helyzetben egyszercsak lekap a másik, akkor az még mindig nem megcsalás, de deklarálja, hogy többet nem találkozom az exszel.

Ha meg lekap, én meg nem vágom nyakon, mert mennyi régi szép emléket felidéz, na az már a megcsalás kategória, mert ott nem csak ártatlan puszika van.

2017. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!