Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elolvasnatok ezt a törtenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasnatok ezt a törtenetet es elmondanatok a velemenyeteket?

Figyelt kérdés

Elöször is szeretnek minden olyan kommentelöt megkerni,aki valami nagyon megalazo megjegyzest kivan hozzairni,hogy tartsa meg maganak.Olyan emberek velemenyere vagyok kivancsi,akik tenyleg elmondjak az ügyröl a velemenyüket.(bar tudom sokan ugyse fogjak kibirni hogy ne irjanak valami megalazot)

A törtenet:van egy nö,akinek születik egy fogyatekos gyereke.(autista)A nö nem birja egyedül a nyomast,a gyerek nem alszik nem eszik komoly viselkedesproblemak.A fej magara hagyja,nem segiti,csak bantja.A nö mar az öngyilkossag szelen all,amikor kiderül,hogy a ferje csalja is.Na ekkor elmegy egy ügyvedhez,valni akar.Az ügyved kihasznalja a nö borzalmas lelkiallapotat, es beprobalkozik nala.Az ügyved is hazas.A nö nagyon maganyos, depresszios, belemegy a dologba.Szerelem lesz belöle,mar nincs kiszallas.A nö lebukik ket honap utan,ezutan a ferje elköltözik.A nö persze tovabb folytatja az ügyveddel,mert meg maganyosabb,mint elötte.(Lehetösege egy nönek autista gyerekkel ismerkedni pont nulla)Az ügyved hitegeti,hogy nagyon szerelmes stb.Majd 8 honap utan az ügyved felesege mindent elolvas a ferje Facebook fiokjan.(Szex leirva,mikor hanyszor,szallodai talalkak szoval minden)Az ügyved megriad,azonnal megvaltozik a viselkedese,könyörög a felesegenek,es mar nem kell neki az autista gyerek anyukaja.A´felesege vele marad,es folytatja a regi eletet.A nö,akinek fogyatekos a gyereke,most az öngyilkossagon gondolkodik.Legyszives csak olyan kommenteket irjatok,ami egy velemeny,nem pedig mocskolodas.Köszönöm.


2017. jún. 13. 13:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%

Önző dolog magárahagyni egy gyereket, főleg ha fokozott szüksége van a törődésre. Érdemes rá koncentrálni és menni előre.

2 csalfa férfi nem lehet indoka az élet eldobásának.

Az anyukának hátra kellene lépni egyet, mély levegőt venni és körülnézni az életében. Segítséget kell kérni és hasonló helyzetű szülőkkel ismerkedni, barátokat szerezni...

2017. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy autista gyerek nem annyira nagy megterhelés, hoy emiatt öngyilkos akarjon lenni valaki (VAN tapasztalatom!)


2. A gyereket fejlesztésre kell vinni és nem otthon erölködni vele hozzáértés nélkül.


3. Ha a férj/apa nem veszt részt ebben, akkor a válás a megoldás.


4. A válóperes ügyvéddel nem kezd értelmes ember viszonyt. Az ügyvéd meg ezzel a müködési engedélyét teszi kockára, emiatt ugyanis kirúghatják a kamarából.


5. Azt nem értem, ha a férj elköltözött, akkor mi a gond, ezzel megoldódik a nemtörödöm férj/apa helyzet, a nö szabad lesz.


6. Ha egy nö a gyerekére fogja, hogy nem tud ismerkedni, akkor ott egész más van a háttérben. (Mert az ügyvéd garantátlan nem azért kezdett vele, mert van egy beteg gyereke a nönek)


7. Az eleve borítékolható volt, hogy az ügyvéd csak szórakozik a szeretövel, soha nem fog mellette maradni.


8. Az ilyen nönek, aki ennyire kapcsolatfüggö és labilis idegrendszerü, nem lett volna szabad gyereket szülnie.


9. Az egyetlen értelmes megoldás, hogy az apától követeli a gyerektartást, és emellett megkeres egy pszichológust és kezelteti amgát, amíg képes lesz normális módon viselkedni.

2017. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. A férjed és az ügyvéd tipikus barom.

Biztos nehéz lehet, főleg ezek után még nehézebb lesz. Igazából tanácsot adni nem tudok, nem vagyok ilyen helyzetben.

Annyit tudok hogy én elég toleráns vagyok, de egy autista gyerekes nővel én sem ismerkednék komoly kapcsolat céljából. Max szex, még akkor is ha egyedül vagyok és már nagyon szeretnék párt...

2017. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Hidd el,egy pszihológus segítene,de ahhoz akarnod kell.Nem dobhatod el az életed,mert a gyerekednek szüksége van rád.Ha egyenesbe hozod magad,akkor fogsz tudni párt találni magadnak.
2017. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

Ha kihagytad volna az autista gyereket a történetből,a problémád mégis ugyanaz maradna, meg itt a válaszok is..

Nem is értem

2017. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
a nö nem mondta el az ügyvednek hogy a gyerek autista.miert egyertelmü hogy az ügyved nem valt el?
2017. jún. 13. 13:54
 7/45 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy nem váltak el.
2017. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Konkrétan te ki vagy a történetben? Miről kellene véleményt mondani? Össze van csapva a történet vége, nekem nem egyértelmű mire mondjak véleményt. Arra, hogy a nő öngyilkos akar lenni, vagy mire???
2017. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

1. A ferej am is szar alak, amugy is valni akart volna a feleseg. Tehat az kuka igy is ugy is.

Az ugyved egy szemet volt, de nyilvan ebben a nehez helyzetben elhitte a nó a meset, lehet jozan itelokepesseghel nem tette volna. De mindegy is, ő egy "jó" lecke volt.

Felejtse el a nő mindkettot. Koncentraljon a gyermekre es az uj eletere.

Es nincs olyan, hogy nem lehet uj parja mert a gyermeke beteg.

2017. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy mit csinálsz. Én nem mondom ne legyél öngyilkos, nem mondom hogy legyél az.


Benned is annyi empátia van mint a férjedben, vagyis nulla!

2017. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!