Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elolvasnátok és leírnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvasnátok és leírnátok a véleményeteket őszintén?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lehető legrövidebben felvázolni a problémámat de úgy hogy érthető legyen a kívűlállók részére is! :)

Van egy több mint 1 hónapja tartó távkapcsolatom. Én 21 éves vagyok (nő) a párom 26 (férfi). Az a helyzet hogy 180km.re lakunk egymástól mind a ketten dolgozunk én sokszor hétvégente is így nehezen tudjuk megoldani a találkozókat ezért telefonon meg neten beszélünk,ami valljuk be nagyon kevés főleg a kapcsolat elején. Meg ami nagyon nehéz a táv miatt az az hogy rengeteget költünk el az utazásra,amit igazából egymásra is tudnánk fordítani. :) Tudom hogy sokan vannak hasonló cipőben és az lenne a kérdésem hogyan lehet ezt kibírni hosszú távon,hogy akit szerettek nem tudtok vagy nem lehettek vele?

Még annyit leírnék hogy olyannyira komolynak ígérkezik hogy az összeköltözés is szóba került,de félek csak azért írja/mondja hogy megtartson.

És aki a szexel jönne annak üzenem hogy nem olyannak ismerem és ha csak arra kellenék találna szerintem közelebbit is. :)

Köszönöm a válaszaitokat.


2015. dec. 2. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is voltam távkapcsolatban de akkor van értelme ha bizonyos időn belül össze tudtok költözzni! meg itthon normál ember nem keresi hülyére magát ezt is figyelembe kell venni
2015. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Szűkösen de megtudnánk oldani szerintem a költözést,nehéz lenne biztosan de le kellene küzdenünk az akadályokat. :)

2015. dec. 2. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg dúl a love, és komoly a dolog, minél hamarabb költözzön az egyik fél oda, amelyik városban jobbak a lehetőségek. És akkor mehet az összeköltözés.
2015. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha biztosak vagytok a kapcsolatban, akkor költözzetek össze amilyen gyorsan lehet. ha meg nem, akkor feleslegesen húzzátok egymás idejét.
2015. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek a tanácsot :)
2015. dec. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!