Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mivel magyarázható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel magyarázható ez?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Jó hallgatóságnak, empatikus embernek tartom magam és gyakran megesik, hogy már a megismerkedéskor, első találkozáskor az emberek kiöntik nekem a szívüket, megosztanak valami nagyon intimet magukról. Ezzel nekem semmi problémám nincs, örülök, ha a hallgatással is tudok segíteni nekik. Pár hónapja egy egyetemista lánnyal beszélgettem , aki elmesélte, hogy megcsalta a barátja 2 hónap után, majd amikor nemrég találkoztunk,akkor elmesélte, hogy ő is megcsalta. Megosztotta, hogy megbánta ugyan, de sokkal jobb lett a kapcsolatuk ennek hatására. Akkor nagyon kevés időnk volt beszélgetni és azóta nem találkoztunk így nem volt alkalmam mélyebben beszélgetni a kapcsolat ezen aspektusáról. Nagyon elgondolkodtatott, hogy hogyan is tud jobban működni a kapcsolatuk(persze ez az ő szubjektív érzésük, nem definiálja a jól működő kapcsolatot), illetve, hogyan miért fogadják el, hogy ilyen rövid időn belül mindketten megcsalták a másikat? Kíváncsi lennék tapasztalatokra akiknél mindkét fél megcsalta a másikat illetve olyanokra is, akiknél bármelyik fél részéről nagyon rövid időn belül bekövetkezett megcsalás és folytatták a kapcsolatukat.
2017. jún. 13. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tapasztalatból beszélek, de szerintem ez teljesen logikus.

Két, hasonlóan gondolkodó ember, egymásra talált, őszinték tudtak lenni egymással és közösen kerekedtek felül a társadalmi elvárásokon.

2017. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ismerni kéne őket és a helyzetet, így csak találgatás részemről ( tapasztalatból nem tudok írni):


A - nem hiszem hogy szerelmesek, szerintem rájöttek, hogy jól megvannak egymással így is, esetleg közben másokkal is kipróbálhatják magukat, nem akarnak komolyan tervezni egymással,de inkább együtt maradnak, hogy mégse legyenek egyedül. ( alias "nyitott kapcsolat")


B - ez most még csak első lépcsőfok, a tagadás, hogy ez így teljesen jó, aztán később úgy is szétmennek ( hasonló motivációja mint az A-nal, nem akarnak egyedül lenni)


C - azért, mert tanultak a hibából és így látják, hogy nem éri meg félremenni ( ennek kevesebb esélyét látom ebben a helyzetben, ez inkább komolyabb kapcsolatnál lehet igaz, de nem 2 hónap után)


Aztán lehet van még több opció, nekem most csak a fentiek jutottak eszembe.

2017. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A megcsalas utan valoszinuleg rajottek, hogy egymast szeretik, az a bizonyos mellekvagany nem ugy reagalt dolgokra, nem ugy nezett stb, es megerositest talaltak abban ezaltal, hogy egymas melle valoak.


Ugy kb ennyi :)

2017. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ilyen drasztikus lépés kellett ahhoz, hogy megbeszéljék a dolgokat. Bár én nem tudom, hogy a bizalom hogy tudott megmaradni.

Ha viszont jó hallgatóság vagy, és benned megbíznak, akkor simán rákérdezhetsz erre is.


21/L

2017. jún. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!