Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Önző lennék, mert nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, mert nem akarom, hogy a párom mással szexeljen?

Figyelt kérdés
Előállt 3 év után azzal a párom, hogy szeretne egy kis változatosságot szexben, azaz, ha úgy alakul, akkor más nőkkel is lefeküdne, összejárna stb. de hogy ő imád és ettől függetlenül velem akarja leélni az életét stb. Teljesen összetörtem, és mondtam, hogy én ezt nem tudom elfogadni, és belehalnék, ha tudnám, hogy épp más nőhöz készül. Erre azt mondta, hogy önző vagyok, és a szeretetnek nem erről kéne szólnia, hogy kisajátítsuk egymást, és hogy ha én kérném, ő megengedné, mert "annyira szeret". Tényleg én lennék itt az önző és rossz fél? Ti szakítanátok? 26N
2017. jún. 16. 20:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Feküdj le egy pasival, aztán írd meg mi volt!
2017. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
99%
Micsoda duma...
2017. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző, én szakítanék! F31
2017. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretlek, de azért megdugnék más nőt."


A barátod nem egy komoly pasi, ne nagyon építs erre a kapcsolatra!

2017. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

☺️ mekkora duma!!

Ès mèg el is hiszed, hogy te vagy önző, ez a legszebb!

2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
31%
Járj össze te is más pasikkal!!
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak löttek...


- De csak mert "maradi" vagyok!

2017. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, dehogy vagy önző ettől! Én alapvetően nem gondolok rosszat a párodról azért, mert úgy érzi, neki a nyitott kapcsolat jobban feküdne, az emberek mások, és legalább el is mondta ezt neked. Viszont attól nem vagy önző, hogy te monogám típus vagy és nem fair dolog ezért lelkiismeret-furdalást kelteni benned! (Én valószínűleg szakítanék vele, ez már túl nagy mértékű áldozatot kívánna a részemről, de nem hiszem, hogy ez releváns, hiszen lehet, hogy te teljesen másképp gondolkozol, mint én.)
2017. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés?
2017. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
ha nem elégszik meg veled akkor nem is érdemel meg
2017. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!