Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Önző lennék, mert nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, mert nem akarom, hogy a párom mással szexeljen?

Figyelt kérdés
Előállt 3 év után azzal a párom, hogy szeretne egy kis változatosságot szexben, azaz, ha úgy alakul, akkor más nőkkel is lefeküdne, összejárna stb. de hogy ő imád és ettől függetlenül velem akarja leélni az életét stb. Teljesen összetörtem, és mondtam, hogy én ezt nem tudom elfogadni, és belehalnék, ha tudnám, hogy épp más nőhöz készül. Erre azt mondta, hogy önző vagyok, és a szeretetnek nem erről kéne szólnia, hogy kisajátítsuk egymást, és hogy ha én kérném, ő megengedné, mert "annyira szeret". Tényleg én lennék itt az önző és rossz fél? Ti szakítanátok? 26N
2017. jún. 16. 20:59
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

:'D Ez micsoda sztori :D kiégtem


A srác azt érdemelné, hogy mástól legyen gyereked, és azt nevelgesse később mint a kakukk fiókát, és azt mondd neki: "Önző vagy, hogy csak a saját gyerekedet nevelnéd, és másét nem! A szeretet arról szól, hogy az én gyerekemet is neveled!"


Fúúú mekkora ostoba idióta ez a srác. Áll neki a jancsi, és mindent megmagyaráz magának, hogy lehet mással is szexelni, mert ő azt akarja.


Ha tovább is téged vádol, akkor szakítás... ha meghátrál és lekever sajátmagának két nagy pofont, akkor maradhat.. .de komolyan. Ez mekkora kegyetlen hülye már?


20 F

2017. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabad akaratodból tudomásod szerint léptél poligám párkapcsolatba, akkor igen, önző dög vagy. Mivel nem erről van szó, nyugodtan utasítsd vissza az önző jelzőt és a (még)párod ajánlatát. Attól, hogy neki kattant az agya, még nem önzés. Nyugodtan kívánj neki sok sikert és add áldásod rá, hogy másokkal létesítsen intim kapcsolatot, ahogy neki tetszik. Nem meggyőzni kell a másikat, hanem megbeszélni, hogy kinek mi fér bele és annak fényében eljárni.

30/f

2017. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagy önző.

Ha neked nem okoz gondot akkor először próbáljátok ki a hármast inkább.

Amúgy érdemes figyelembe venni, hogy a legtöbb párkapcsolat megcsalás miatt ér véget. Férfiak és nők is az esetek minimum felében előbb vagy utóbb megcsalják a párjukat. Benne legalább volt annyi, hogy nem akar megcsalni, hanem eléd állt és elmondta. Bár az érzelmi zsarolással nem értek egyet.


Szerintem van abban valami, hogy ha nagyon szeretsz valakit és úgy érzed, összetartozol vele akkor a néha-néha másokkal történő alkalmi szex nem rombolja szét a kapcsolatot, ha ez meg van beszélve. De ez az "életed végéig én leszek az egyetlen nő/férfi akire ránézhetsz" féle mentalitás a kapcsolatokban nem csoda, ha idővel taccsra vágja az egészet.


Vannak olyan esetek amikor később derül ki, hogy az ember szeretett párja évekre visszamenően csalta őt. És ezek csak azok az esetek amik ki is derülnek. Kíváncsi vagyok, az itteni párkapcsolatban élő emberek között vajon mennyien nem tudják, hogy már csalták vagy most is megcsalják őket valakivel.

2017. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ja.


Te monogám kapcsolatban akarsz lenni, akkor neked nem fér bele, hogy mással is szexeljen.


Ha ő poligámban akar lenni, akkor neki nem fér bele, hogy csak veled szexeljen.


nem ugyanabban a kapcsolatban akartok lenni ti ketten.


Beszéljétek meg, aztán ha tényleg nem ugyanabban a kapcsolatban akartok lenni, mert nem jó nektek a másik kiszabott feltétele, akkor a köztetek lévő "szerződést" bontsátok fel, mert úgy is szerződés szegés lesz valaki részéről (megcsalás), mert neki nem jó a másik által kiszabott feltétel.

DE csak azért, mert ő más feltételt akar egy három éve aláírt szerződésben, azért nincs joga instant változtatni. Persze megszegni megszegheti, de az következményekkel jár.

De ha neked is ínyedre van a szerződés módosítás, akkor hajrá. De ahogy látom nincsen.

2017. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
én abban a pillanatban szakítottam volna amint ezt kimondja. nem önző vagy, hanem normális kapcsolatban akarsz élni. beszéljétek nagyon át ezt, nem lesz így jó vége. ha nem engeded neki meg fog csalni
2017. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Exem dettó ezzel állt elő. Na, ezt követően lett az exem. 29/N
2017. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 acelsziv ***** válasza:
100%

Nos... 36 évesen még ráérsz normális fickót találni. Szóval hajrá, kezdj keresgélni. Ezt a majmot meg kukába.

De azért megkérdezném tőle, hogy ha te is eljársz más fickókhoz az részéről rendben van -e.

Itt szoktak az ilyen macskajancsik kiborulni, hogy mégis hogy képzeled.

2017. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3 évben is szerethette a változatosságot...
2017. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha a párom ilyet kijelentene azonnal otthagynám, de előtte adnék neki egy akkora fülest hogy leszakad a feje! Méghogy mással szexelni, hol élünk már???? Hülyére akar venni a párod "legálisan" akar megcsalni. Én megmondanám neki hogy vagy kiveri ezt a fejéből, vagy azonnal elhagyod. Szerintem már nem szeret téged. A szeretet meg nem arról szól amit a párod mond, ha szeret nem menne más nőt dugni....
2017. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Estádio de Felchút ***** válasza:
Én elhajtanám a tarkafa..ba.
2017. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!