Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hibás lennék abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás lennék abban hogy lefeküdtem a csínos kolléganőmmel akinek most nyáron lesz az esküvője?

Figyelt kérdés

Én szingli vagyok. Nem vagyok rossz pasi. Kolléganőm egy munkahelyi összejövetelen jeleket adott hogy bejövök neki de ezt tudtam mindig és megtörtént a dolog.

Nagyon bánja a dolgot és kérte ez maradjon kettőnk között.

Úgy érzem neki kellett volna ellent mondani. Szerintem ő a hibás nem én.


2017. márc. 6. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Te is hibas vagy ha tudtad h van oapcwolata megis rahajtottal !


Konnyu a felelosseget a masikra tolni !

2017. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

ő a hibás?! XD

hát te ostoba vagy.

ember ez mindig 2 félen múlik.

lehetett volna tartásod.

mert miért ő a hibás? rád esett, és pont belé csusszant a f/*/rkad?!


dehát k/*/rvából lesz a legjobb feleség. szóval sztem folytasd vele a románcot és reszeld meg még párszor.

ja és ha meghív az esküvőre, NE menj el :D

2017. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

mindketten hibásak vagytok...


24F

2017. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem veled akkor mással. Tök mindegy.
2017. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Neked se kellett volna rástartolni,de igen nőként egyet értek,hogy ez az ő sara.Bár ettől Függetlenül azert magadban tarthatod.Bár ilyenkor a csaj leendőbeljét nagyon sajnálom.Az ilyenek mindig kiderülnek előbb utóbb.
2017. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja, mind ketten hibásak. De logikusan gondolkodva ez egyváltozós esemény. A kérdező mindenképpen rámászott volna, ha férjes ha nem. A innen meg csak a nőn múlott hogy megteszi vagy sem.
2017. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

Miért keresel hibáztathatót?

Mind ketten akartátok, megtörtént, jó volt. Pont.

Az élet így működik, ha vannak is akiknek nem tetszik. Ez akkor is megtörténik naponta emberekkel.

2017. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt hogy van pasija ezt neki kell kezelni.

A te dolgod, hogy tényleg befogd a szád, és ha ezentúl ezt el akarja f elejteni ne emlékeztesd rá.

2017. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mindketten hibasak vagytok,bar mas kerdes,hogy ki mennyire.

Te szingli vagy es lefekudtel egy novel aki foglalt.A menyasszony megcsalta a volegenyet,ez azert szerintem nagyobb hiba.

2017. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Amugy nem mindegy ki a hibas?Legközelebb ugyan így megtennéd.Nem is értem miért zaklatod magad ezzel h hibas vagy e vagy sem.😊
2017. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!