Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Önző lennék, mert nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, mert nem akarom, hogy a párom mással szexeljen?

Figyelt kérdés
Előállt 3 év után azzal a párom, hogy szeretne egy kis változatosságot szexben, azaz, ha úgy alakul, akkor más nőkkel is lefeküdne, összejárna stb. de hogy ő imád és ettől függetlenül velem akarja leélni az életét stb. Teljesen összetörtem, és mondtam, hogy én ezt nem tudom elfogadni, és belehalnék, ha tudnám, hogy épp más nőhöz készül. Erre azt mondta, hogy önző vagyok, és a szeretetnek nem erről kéne szólnia, hogy kisajátítsuk egymást, és hogy ha én kérném, ő megengedné, mert "annyira szeret". Tényleg én lennék itt az önző és rossz fél? Ti szakítanátok? 26N
2017. jún. 16. 20:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg önző vagy.
2017. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző, normális monogám kapcsolatba illő gondolkodásod van. Egyszerűen nem illetek össze a jelek szerint, te szeretnél egy monogám kapcsolatot ő meg egy nyitott kapcsolatot szeretne. Valószínűleg semmit nem számít, hogy mit mondasz, mert ha nem mész bele akkor is megfogja tenni csak letagadja majd. Szerintem jobban jársz ha keresel valakit aki szintén monogám kapcsolatot szeretne, ő meg majd keres magának olyan lányt akinek megfelel egy nyitott kapcsolat. Az is kérdőjeles, hogy mennyire szeret, 3 év még nem olyan hosszú idő, hogyha valóban szeretne megse fordulna ilyen a fejében sokkal hosszabb idő után se.
2017. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én szakítanék.
2017. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kislány... Én a helyedben megelőzném a srácot, és szakítanék vele gyorsan.
2017. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ő az önző. Kell neki a melletted levő lelki biztonság, de közben másokat is meg akar töcskölni, csak mert néha olyan a hangulata. Én biztosan szakítanék vele.
2017. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Eltér a világnézetetek ami önmagában nem baj, csak nem passzoltok egymáshoz.
2017. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző.

Itt olvastam egy hasomló történetet, a pasi a nyitott házassággal, - aztán kiakadt, hogy a feleség is talált magának - erre nem számított. Persze, "megengedné" -amíg nincs komoly esélye.

Ott aztán az asszony le is lépett az új emberrel :D

2017. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Szakítottam, belenéztem az üzeneteibe és kiderült, hogy már megcsalt néhányszor.
2017. jún. 18. 18:53
 30/33 acelsziv ***** válasza:
100%

Ezt akarta úgymond legalizálni.

Jól tetted.

2017. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!