Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudom hogy egy srác folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy egy srác folyamatosan fűvel-fával csalja a barátnőjét aki lassan a felesége lesz elmondjam e a lánynak? (egyébként nem ismerem a csajt)

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy ismerek egy fiút munkakapcsolat révén. És tudom hogy nagy nőcsábász. Nálam is másoknál is próbálkozik. Van egy barátnője évek óta. Akit én nem ismerek. Viszont lassan esküvőjük lesz. És tudom hogy a lány semmit sem tud arról mit művel a párja. Titkos fb oldala is van a srácnak. A lány pedig úgy tudja nincs fb-ja

Szóval a kérdés az szerintetek elmondjam e a lánynak amiket tudok? Vagy inkább ne másszak bele mások magánéletébe. Fordított helyzetben én tudni szeretném kihez készülök hozzámenni. De ő teljesen más embernek hiszi a srácot mint aki....


2017. jún. 17. 10:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm! Még mindig nem igazán tudom mit tegyek. Tudom semmi jogom beleavatkozni. De ott a másik oldal. Ha gyerekük lesz, ès akkor derül ki minden ( mint ahogy ezt valaki irta is) akkor a gyerek fog serulni. Esetleg csonka csaladban kell felnonie. Ami messze nem idealis. Szoval ha innen nezem... ugyhogy nehez ez mert ártani nyilván nem szeretnék. Viszont aljas és visszataszito dolog hogy valaki épp az esküvői ruháját próbálja a csaladdál a férj jelölt meg éppen csajozik ez idő alatt.nyilván sok mindent tudok mert pasik egymás közt szeretnek hencegni és mindig jelen vagyok én is, mert egy irodában vagyunk.

Bizonyítani képpekkel ilyesmi nem tudom.viszont a srác fb profiljával igen.

2017. jún. 17. 13:24
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ennyire unatkozol?
2017. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem unatkozom. Nekem is van családom. Férjem. Gyerekem. És talán ezért csinálok ebből ügyet. Tiniként biztos leszartam volna ;)
2017. jún. 17. 13:46
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor foglalkozz azokkal. Te mit szólnál ,ha én beleütném az orrom így ismeretlenül a te életedbe?! Elhinnéd?!
2017. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem értem miért vagy ilyen ellenséges. Te is szeretsz ferde utakon járni????
2017. jún. 17. 13:55
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha téged évek ota csalnának és hülyének néznének nem szeretnéd tudni?
2017. jún. 17. 13:58
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem akartam ebből vitát. Sertegetni meg főleg nem foglak Téged 17 eske. Ez a viselkedés téged minősít. És köszi a 18asnak amit írt.

Igazából véleményekre lettem volna kiváncsi mert tényleg nem tudom mit tegyek. De azért úgy látom a többségnek nagy az igazság érzete. Valószínű az lenne a helyes út de nem biztos hogy az a jó is.... köszi nektek!

2017. jún. 17. 21:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, hogy döntöttél? Megírtad neki?
2017. jún. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!