Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, magyarazzatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, magyarazzatok meg nekem, ha szeretötök lesz, es szerelmesek lesztek, lebukas utan miert mentek vissza a felesegetekhez, mire jo, hogy magatoknak is hazudtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 16:12
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező nagyon naiv vagy.


Ha valakinek valóban rossz a házassága, menthetetlen, akkor az elmenekül belőle. Se gyerek, se vagyon, se semmi nem tartja vissza.

2017. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%

Amikor nős pasival kezdesz viszonyba, akkor mindig Tartsd szem előtt, hogy nem valószínű, érted majd lelép otthonról.A nős Férfiak többsége csak időnkénti kikapcsolódást keres az asszony mellett.A szerelem hazudása az egyik trükk a buta nők behálózására, különben kevesebb eséllyel jutnak be a lábuk közé.Rengeteg nő beveszi, ezért is van Ennyi félrekefélés.

A miért is nem lépnek le otthonról kérdésre adott válaszaik csak kifogások egytől-egyig.Nem új kapcsolatba akarnak kezdeni régi családtól mentesen, hanem csak szórakoznak.Gondold végig, attól az embertől mégis mire számíthatnál, ha le is lépne a családjától hozzád, aki megcsalja gerinctelenül a párját egy másik nővel?A későbbiekben veled is ezt csinálná, ha rád unna.Kellene ez neked?Látod, hogy megbízni nem érdemes egy olyan emberbe, aki suttyomban dug félre.

2017. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,igazatok van teljesen.8 honapos kapcsolat volt, többször probaltam szakitani vele,es tudom,most megint az jön,hogy buta voltam es hiszekeny, de minden egyes szakitasi kiserletnel sirt nem keveset,hogy annyira szeret engem,volt hogy remegett.Szerintetek könnyeket is meg lehet jatszani?Hat nem tudom...de biztos...:(mindig azt mondta, nem bir a gyerekei nelkül elni,ezert nem valik...aztan az asszony a facebookon lebuktatta...mindent latott..erre azonnal kirugott...en meg...hat gondolhatjatok mit erzek...._(
2017. jún. 21. 17:00
 14/41 anonim ***** válasza:
92%

bizony még a könnyeket is meg lehet játszani..sajnálta volna ha elveszil a szexpartnere...ennyi kb


Sajnálom hogy igy jártál,de ilyen alak után ne sirj...biztos találsz magadnak független normális férfit...

2017. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintetek könnyeket is meg lehet jatszani?


Már hogy a viharba ne lehetne.. Mindent meg lehet játszani ilyenkor, ne viccelj már. Nézd, egy dolgot tudok tanácsolni a jövőre - soha ne higgy olyan szavaknak, amiket nem igazolnak konkrét tettek. Soha.

2017. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

Amikor elesel és beütöd mondjuk a térded, kicsordul a könnyed, de néhány óra múlva vagy másnapra már szinte el is felejted.


Na így.

2017. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
arra gondolsz hogy hianyoztak a tettek a szavai mögül?merthogy nem hagyta el a csaladjat?mindig azt mondta nem akar vasarnapi apuka lenni...es ezt elhittem
2017. jún. 21. 17:17
 18/41 A kérdező kommentje:
a legdurvabb ami eletemben törtent velem amikor lebukott..tölem kerdezgette hogy szerinted ezek utan lehet hogy meg bizni fog majd bennem a felesegem?döbbenet
2017. jún. 21. 17:18
 19/41 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj kezdjük azzal hogy ne nevezd magad nőnek őt meg férfinek, mert kb engem sértesz meg, most látod hogy emberünk mekkora egy puha p(ö) cs... Azt hogy ennyi mindent elhittel hát nem tudom, nem vagyunk egyformák, van aki nagyon ügyesen tudja ezeket és megóvja saját magát a pofáraesés-től. Na majd egyszer talán menni fog, addig kicsit ismerd meg magad, miért vagy ilyen hiszékeny.
2017. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
89%

"Azonnal kidobott"

Még ezek után is elhiszed, hogy szeretett? Akkor megkönnyebbült volna és már csak a tiéd lenne...ha egy házasság annyira sz*r, azt 100 gyerek se tartja össze...ez csak kifogás, te meg bevetted.

2017. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!