Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, magyarazzatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, magyarazzatok meg nekem, ha szeretötök lesz, es szerelmesek lesztek, lebukas utan miert mentek vissza a felesegetekhez, mire jo, hogy magatoknak is hazudtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 16:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
66%
Tipikus. Megérdemled, ostoba rib&nc, talán legközelebb nem kezdesz foglalt pasival. Azért ez remélem leesett, hogy egy másodpercig sem szeretett téged, végig csak egy ürítőlyuk voltál. Bár valszeg majd a következő nős pasinál is az leszel, az ilyen gerinctelen pi&&ák akiknél nem tabu egy nős-gyerekes férfi úgysem tanulnak az ilyen esetekből.
2017. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
15%
Mert a kérdező fogadott hűséget a nőnek vagy a férfi? Engem pont nem érdekel ha egy férfi foglalt, a volt vőlegényem elhagyta a nőjét miattam, összejöttünk, lehozta a csillagokat az égről is, megkérte a kezem, majd dobtam. Ilyen is van. Van amikor tényleg fontosabb a szerető. Bár én addig nem szexeltem vele amíg barátnője volt. Ha kell valami megszerzem, nem egy vadidegen nő boldogságát fogom nézni. Ne legyünk már álszentek. Tisztesség meg becsület. hagyjuk már. Én legyek boldog és kész.
2017. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%
22-es te vagy az igazán hányingerkeltő! Számomra ehhez képest semmi a kérdező sztorija.
2017. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
96%

"a legdurvabb ami eletemben törtent velem amikor lebukott..tölem kerdezgette hogy szerinted ezek utan lehet hogy meg bizni fog majd bennem a felesegem?döbbenet"


Nem elég, hogy megcsalja a feleségét de ennek tetejében még érzéketlen tahó is veled szemben. Kell ez neked?

Magyarán megkérdezte tőled, hogy visszafogadja-e majd a felesége. Ráadásul tőled!

Ez az érzelmek teljes hiányára utal

2017. jún. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
95%
Nekem is megígérte a "férfi" hogy 1 éven belül rendezi az életét, elválik és tisztességesen udvarolni fog. Mert otthon minden rossz, nincs közös gyerek, sokat van egyedül, nincsenek barátai stb. Mikor lebukott az asszonynál azt mondta neki hogy engem csak megsajnált mert meghalt a testvérem. Letelt az 1 év, nyilván rendeződtek a dolgok köztük, feltéve ha tényleg olyan rossz volt minden, bár már ezt sem hiszem el. (ja szex nem volt még mielőtt kapnám az ívet)
2017. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
utolso mennyire durva hogy milyen hazugok???döbbenet
2017. jún. 22. 16:54
 27/41 anonim ***** válasza:

Nem unod még ezeket a kérdéseket? Mindegyik kérdésedben elmeséled hogy mi mindent látott a feleség facebookon, mindegyik kérdésben megkérdezed hogy szerintünk a feleség miért bocsájt meg/hogy tudja elnézni, minden kérdésben leírod hogy az ügyvéd pasas tőled kérdezte meg lebukás után hogy meglehetne e szerinted ezt bocsájtani...

nem unod még?

A felesége nem dobta ki, megbocsájtott neki és kész. Nem fog visszamenni hozzád. Ezt a sok időt amit ebbe a témába ölsz, ezt fordíthatnád a 2 éves fogyatékos gyerekedre is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2017. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
utolso még jó hogy nem minden ember ilyen mint te...
2017. jún. 23. 11:30
 29/41 anonim ***** válasza:
56%

Ezt pont te mondod?

Neked súlyos problémáid vannak az látszik az összes kérdésedben. Szerinted normális dolog az, hogy azt várod kidobja a felesége mert csak akkor megy hozzad a pasas? Nem tudsz továbblépni azon túl hogy a feleség hogy tud megbocsájtani, vagy hogy épp mit gondol ázok után hogy látta a ti üzenet váltásotokat?


Te úgy gondolod hogy ez a férfi téged szeretett szerelemből? Tényleg azt hiszed, hogy szeret??? Döbbenet, hogy vannak ilyen buta libák mint te.

2017. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés, ha válaszolsz az előzőre.

Ha csoda folytán is össze jönne veled, akkor te tudnál benne bízni azok után hogy 8 hónapig veled csalta az asszonyát? Kötve hiszem.

Általában a szeretőkkel nem jönnek össze, pont emiatt...

2017. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!