Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak, magyarazzatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, magyarazzatok meg nekem, ha szeretötök lesz, es szerelmesek lesztek, lebukas utan miert mentek vissza a felesegetekhez, mire jo, hogy magatoknak is hazudtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 16:12
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
irtam privatban
2017. jún. 23. 18:03
 32/41 anonim ***** válasza:
67%

Felelősségteljes 33 éves nő vagy, aki nem fruska. Ezt írtad nekem.


Tudod, lehet régi módi vagyok, de az én szemembe aki nős-gyerekes férfival kezd, az igenis hogy az!

Az egyik sorodban elismered hogy kihasznált, megalázott, de a másik sorodban elismered hogy arra vársz hogy kidobja az asszony és menjen hozzád. Te érted saját magadat? Buta vagy és gyerekes, sajnos nagyon.

2017. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Utoljára reagálnék neked arra a kijelentésedre, hogy elbújnál legszívesebben a föld alá.

Én ha ilyen naiv lennék, és hagytam volna magam így megalázni mint te a nős szeretőd által, én is a föld alá akarnék bújni. Pontosabban nem akarnék hanem bújnék is!

2017. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
van egy mondas a szerelem nem válogat.Hidd el ez igy van.És ha tudnád milyen profin hazudott nekem és hogyan adta elő hogy életében még senkit nem szeretett ennyire akkor kicsit másképp látnád.de igaz az elején már belemenni se kellett volna.ez tény..
2017. jún. 23. 18:55
 35/41 anonim ***** válasza:
67%

Aki szeret az lép. Aki szeret igazan és őszintén annak nem számít se feleség se az hogy vasárnapi apuka legyen.


A saját házasságodat pedig te cseszted el, nem a szeretőd.


További jó önsanyargatást.

2017. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Én is bevettem ezt a dumát. Azóta már bánom és kiléptem az életéből teljesen. Hazudik az összes. Nekem is azt hazudta,hogy szerelmes,de a gyerekek..

L

2017. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
mennyi időt voltál vele?szeretted?lebukott?a durva az hogy nálam lebukott majd visszakönyörögte magát a feleségéhez és minden megy tovább...de már két hete nem beszélek vele és kilépek az életéből.És soha többet nem megyek bele ilyenbe mig élek...
2017. jún. 23. 20:54
 38/41 anonim ***** válasza:
42%

Oszinten megerdemled ami tkaptal.

Milyen buta egyugyu erkolcstelen undorito az a no aki nos pasival kezd?

Ennyire tartod magad ?

remelem osszeszedett toled egy nyavajat vagy o tole es vakarod meg egy par evig.

Ilyen nok vannak el sem hiszem

2017. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, nagyon egyet értek, csak nem mertem ilyen nyersen fogalmazni.


Én úgy látom, sokkal jobb lenne ez a világ ha nem lennének ekkora ribizli nők, akik nős férfiakkal kezdenek ki. De nyilván ilyen sosem lesz, én azt hiszem a nagy gondok itt vannak, hogy vannak ilyen nőstény lények mint a kérdező is, akik nőnek nevezik magukat...

2017. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
0%
25-ös vagyok megint. Igaza van a kérdezőnek, nagyon profin tudnak hazudni. És aki még nem volt ilyen helyzetbe egyszerűen nem tudja megérteni. Én is azt mondtam azelőtt, hogy ilyenbe soha nem mennék bele, aztán mégis és leírtam mi történt. Nagyon ügyesen tudják magukat sajnáltatni és mivel látják rajtad hogy elhiszel mindent még többet hazudnak. Nekem még mindig megvannak az sms-ek, az 1 éves "határidőről", panaszkodásról stb.
2017. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!