Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottunk a barátommal, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, ő boldogan él, én meg szenvedek. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2 év után kiderült, hogy megcsalt többször, aztán még ő szakított, hogy neki nincs kedve most kötöttségekhez. Ez 3 hete történt. Ő azóta a barátaival nyaral Balatonon, aztán két fesztiválra is megy a nyáron, tehát egyértelműen össze fog jönni rengeteg nővel, mivel ez a célja, és teljesen boldog és már nem is érdekli, mi van velem. Én telejsen romokban vagyok, mivel hirtelen ért a dolog, és hatalmasat csalódtam benne. Nekem barátaim sincsenek, így esélyem sincs nyaralni menni vagy fesztiválozni bárkivel. Marad, hogy néha eljárok edzeni vagy sétálni, filmezek, olvasok stb. de az meg semmit sem segít, főleg, ha belegondolok, hogy egy fesztivált ő már vígan egy másik csajjal tölti stb. Önbizalmam egy nulla lett. Másik pasira gondolni se bírnék jelenleg. Nem tudom mi lesz ebből a kiút. 24N
2017. jún. 24. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmit ne tegyél. Kösd le a gondolataidat valami mással és gondolj abba, hogy ő végig kizárólag a saját érdekeit nézte és te szenvedsz. Ilyen a világ.

Nem te kérdeztél már jó sokszor erről? Megértem, hogy szar, de a mi véleményünk meg néhány pozitív szó most túl sokat nem használ.

2017. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Pszichiátria
2017. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Csak idő kérdése és jobban leszel.Természetes,hogy most kicsit depis vagy.

Találsz majd magadnak egy normális srácot és akkor eszedbe se fog jutni az ex.

Persze,nem lesz könnyű,de túl leszel rajta.Hogy-hogy nincsenek barátaid?

2017. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Pedig fütyire kéne ülnöd. Kutyaharapást szőrével!
2017. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én is hasonló helyzetben vagyok, baràtfronton is elég rossz a helyzetem.

Ha gondolod, beszélhetünk.

23/L

2017. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, ilyenkor csak az idő múlása segít nem pedig kutyaharapás meg vad dorbézolás.


Szakíts meg vele minden kapcsolatot, szó szerint mindenhol,dobozold el ha voltak közös holmijaitok vagy dobd ki, ahogy jobban érzed magad.

2017. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azonnal keress egy pszichológust,aki ellát "házikkal".Meg keress valami eljárós hobbit,mert ezzel csak magadat teszed tönkre.
2017. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na nekem pont 1 évvel ezelőtt ugyan ilyen volt a helyzetem, mint neked kérdező. Én is akkor rengeteget sírtam, teljesen ki voltam, mi majdnem 2 évet voltunk együtt. Legyél sokat a baràtaiddal, olvass könyvet, filmezz, tanulj nyelveket, vàsàrolgass...nekem ez segített...és teljesen elfelejtettem az embert szép lassan...azóta màr van egy 5 hónapos kapcsolatom egy nagyon jó emberrel aki tényleg imàd engem és én is őt...szóval kitartàs...minden jóra fog alakulni!:)
2017. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok...most làttam, hogy írtad nincsenek baràtaid...itt a nyàr, próbàlj ismerkedni, tudom, h nem könnyű, de menni fog!:) ha gondolod írj privit! :)
2017. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a görényt. Nem ér annyit, aki még meg is csalt.


Nekem barátaim sincsenek, így esélyem sincs nyaralni menni vagy fesztiválozni bárkivel.


Viszont egyedül is isteni menni bulizni. Szóval menj egyedül.

2017. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!